تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 2646460
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
کالا فروخته شده است

سری کامل5-10-20و40پاره عثمانی(ترکیه)

توضیحات حتما مطالعه شود-کیفیت دقیقا مطابق تصویر- کیفیت بسیارعالی


وضعیت کالا:

کالای استفاده شده (دست دوم)


آخرین فروش این کالا به قیمت 45,000 تومان در تاریخ 1395/09/19 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: mahyar7977 787


گزارش تخلف


دوره ای رضا شاه پهلوی
ایرانی یا خارجی ایرانی

 مشخصات بیشتر کالا

   از آنجائیکه تعاریف افراد از اسکناس وسکه و نظراتشان در مورد کیفیت آنها (نو، بانکی، سوپر بانکی) سلیقه ای می باشد و ممکن است سکه یا اسکناسی از دید اینجانب بانکی باشد و از دید شخص دیگری بانکی نباشد یا  سوپر بانکی باشد، باز تاکید میکنم که تخصص و تبحر خود و تصاویر ارائه شده ملاک خرید باشد.

 

با توجه به مطابقت تصویر و کالا، امکان ارجاع و پس گرفتن کالا وجود ندارد.

 

مبلغ پست تعیین شده، شامل هزینه پست و بسته بندی می باشد. و ارسال فقط به روش پیشتاز می باشد.در صورت خرید چند کالا، هزینه ی پست فقط یکبار محاسبه می گردد.

 

درخصوص اسکناسهای سورشارژی وسایر کالاهای دارای مهریابرچسب،لطفا فقط براساس تصاویر وباتوجه به نظرکارشناسی خود اقدام به خرید بفرمائید بنده هیچ اطلاعی ازمحل و چگونگی چاپ اسکناس ویا سکه ومهرهای سورشارژی روی آنهاومهر 1 و2ویا اصل وغیر اصل بودن این مهرها وتصاویروکالاها نداشته و همچون شما بر اساس دیدن و پسند شخصی ام خریداری کرده ام اما نسبت به اصالت خود اسکناسهامطمئن هستم .خواهشمندم با دقت و اطلاعات خودتان خرید نمائید

 

به جهت قدمت کالا و اینکه از ابتدا در دست اینجانب نبوده است، بنده اطلاعی از سابقه تاریخی و رزومه کاری آن و یا اینکه صاحبان قبلی چه بلایی بر سر آن آورده اند ندارم. پس باز هم تاکید میکنم که "تصاویر ارائه شده ملاک خرید باشد و اگر احساس میکنید بعد از خرید کالا به مشکل بر خواهیم خورد، خواهش میکنم خرید را انجام ندهید و وقت و زمان خود و اینجانب را  در حل اختلاف ایسام تلف نکنید."

 

ممکن است ثبت فیدبک برای شما مهم نباشد اما برای بنده که ازاین طریق کار می کنم "این امر بسیار مهم وتاثیر گذار" میباشد پس خواهشا از ثبت فیدبک منفی ویا ...خودداری فرمائید..

 این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه