تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 2645052
کالا فروخته شده است

آغوشی مادرکر مدل 3 Way Carrier

با قابلیت سه حالت حمل نوزاد


وضعیت کالا:

نو (غیر آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۳۹,۰۰۰ تومان در تاریخ 1395/11/15 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: fastmovie 6


تعداد بازدید از صفحه : ۱۱۳

 مشخصات بیشتر کالا

کالا کاملا سالم هست و تنها از بسته بندی درآمده و تست شده و مجددا در بسته بندی قرار گرفته است.
  • مشخصات - دارای بند قابل تنظیم - سایر توضیحات: - آغوشی با قابلیت سه حالت حمل نوزاد - قرارگرفتن نوزاد رو به خیابان و محیط - قرارگرفتن نوزاد رو به مادر - قرار گرفتن نوزاد در پشت به صورت کوله پشتی - قابلیت تغییر سایز - دارای محافظ برای گردن - جنس نرم و راحت و ضدحساسیت - قابلیت شست وشو با ماشین لباسشویی - قابل استفاده از بدو تولد تا 12 ماهگی

استفاده از آغوشی که وزن نوزاد را روی سرشانه و کمر پخش کند و به یک نقطه فشار وارد نکند، حمل نوزاد را برای شما بسیار آسان کرده و شما می‌توانید به راحی به پیاده‌روی، گردش و خرید خود بپردازید. آغوشی برند معروف «مادرکر» با قابلیت 3 حالت حمل نوزاد، به شما این امکان را می‌دهد تا نوزاد را به شکل‌های مختلفی حمل کنید. با استفاده از این آغوشی می‌توانید نوزاد را رو به خود و یا رو به محیط قرار دهید. همچنین می‌توانید آغوشی را به صورت کوله‌پشتی بسته و نوزاد را در پشت خود حمل کنید. طراحی بند‌های شانه وکمر باعث می‌شود وزن نوزاد به‌خوبی تقسیم شده و این تعادل حمل نوزاد را برای شما آسان‌تر می‌کند. همچنین در تولید این محصول از پارچه‌های ضدحساسیت استفاده شده که مانع از عرق‌کردن نوزاد می‌شود. این مدل از آغوشی برند «مادرکر» از بدو تولد تا یک‌سالگی کودک به‌کار شما می‌آید.


  • دارای سه موقعیت حمل کودک
  • - دارای پارچه‌های ضدحساسیت
  • - دارای بند شانه و بند کمر جهت متعادل شدن فشار
  • - دارای محافظ گردن
  • - قابلیت شست وشو با ماشین لباسشویی

- قابل استفاده از بدو تولد تا 12 ماهگیاین کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.