تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 2586998
کالا فروخته شده است

منبع تغذیه سوئیچینگ صنعتی (12V-10A)

مبدل برق 220ولت به 12ولت با جریان خروجی 10.000میلی آمپر


وضعیت کالا:

نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۲۵,۰۰۰ تومان در تاریخ 1395/10/08 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: 220VOLT 28


تعداد بازدید از صفحه : ۶۸

 مشخصات بیشتر کالا

* منبع تغذیه سوئیچینگ صنعتی(فلزی)
* ولتاژ خروجی 12 ولت با جریان 10.000میلی آمپر

این نوع منابع تغذیه سوئیچینگ نسبت به مدل های آداپتور کتابی یا PVC یا ترانسی ، دارای کیفیت بیشتر و طول عمر مفید تری به دلیل تهویه مناسب و قطعات تشکیل دهنده کاملتر دارند . 


همین حالا این کالای با ارزش را از ما خریداری نمایید ، شاید ساعاتی دیگر دیر باشد .

قوانین و شرایط ارسال کالا در فروشگاه 220ولت :
1- هزینه پستی به صورت پسکرایه می باشد (در هنگام تحویل از پیک موتوری،تاکسی تلفنی یا پست تیپاکس ، هزینه را به آن مامور پرداخت نمایید).
2- هزینه بسته بندی برای این کالا 2000 تومان می باشد که این هزینه هنگام خرید این کالا از شما تحت عنوان (هزینه ارسال کالا ) دریافت می شود ( شامل هزینه کارتن چند لایه ، ضربه گیر، چاپ آدرس پستی و چسب ).
3- ارسال کلیه سفارشات برای خارج از شهر مشهد تنها از طریق پست تیپاکس انجام می شود. (پس از ارسال کالا : تحویل 1روز کاری به تهران و 2 تا3 روز کاری به کلیه شهرها و شهرستان ها )
4- برای خریدارانی که ساکن مشهد هستند ،ارسال کالا از طریق پیک موتوری و برای کالاهای سنگین و حجیم ، از تاکسی تلفنی استفاده می شود.
5- امکان تحویل حضوری به دلیل قوانین سایت ایسام و پیگیری پس از خرید میسر نمی باشد که این امر به نفع فروشنده و خریدار است.
6- در صورتی که چند کالا را از فروشگاه ما در یک زمان خریداری کرده باشید ( قبل آنکه بسته بندی صورت گرفته باشد ) کالا ها در کارتن های بزرگتری قرار خواهند گرفت و هزینه بسته بندی در صورت کاهش ، برای شما بازگشت داده خواهد شد.
6.1 - در صورتی که چند کالا را از فروشگاه ما در یک زمان خریداری کرده باشید ، ( حتی اگر چند کارتن شده باشد ) تنها یک بار هزینه پستی را پرداخت خواهید کرد .
شما با ثبت سفارش خرید این کالا ، تمامی این 6 بند قوانین و شرایط ارسال کالا در فروشگاه 220ولت را قبول خواهید نمود و پس از آن امکان اعتراض به این شرایط و قوانین  را نخواهید داشت .

{{ فروشگاه 220ولت ، عامل لبخند و رضایت شما پس از خرید }}

این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.