مزایده جنجالی تستر اونتوس Creed Aventus

ماندگاری و پخش بوی خیلی خوب

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
خرید   عدد از ۹۹ عدد به قیمت ۴۳,۰۰۰   تومان  

یا

شماره کالا: 2530272
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فروشنده این کالا

تعداد بازدید از صفحه : ۲۴۸

مشخصات کالا
طرح - High Copy اصالت عطر
مردانه جنسیت
Creed شرکت سازنده
خنک رایحه
شیرین رایحه فرعی
100 حجم (میل)
فقط برای اینکه شیشه اصلی نیست قسمت اصالت عطر های کپی انتخاب شده.
به این خاطر که هم ماندگاری و شباهت بو و هم پخش بو خیلی شبیه اصلیه.


این عطر جدید در عین شادابی ، نشاط ، وقار و ابهت خویش ، روح دراماتیک در هم آمیخته از جنگ و صلح را با بهره گرفتن از زندگی امپراطور ناپلئون به زیبایی هر چه تمامتر در قالبی سلطنتی و کاملا پادشاهانه نشان داده است . تضاد و پارادوکس عجیب و غریب درون این شیشه جادویی همگان را به سمت خویش می ،کشد تا به همه نشان دهد چه قدرت خیره کننده ای را با خود به یدک می ،کشد . این محصول استثنائی و خارق العاده و فوق العاده ماندگار با پخش بوی منحصر بفرد و رایحه ای کاملا شیک ، ماندگار و کلاسیک ، مخصوص آقایان جوان و میانسال میباشد که توسط برند سلطنتی کرید در سال 2011 به همگان معرفی شد .


Aventus ،کلمه ای که از لغات باستانی گرفته شده و به معنای موفقیت است .
جدیدترین تولید ،Creed ،، عطری که زندگی ناپلئون بناپارت را شبیه سازی میکند . این عطر بیانگر مردی ،ست که حد و مرزی برای جاه طلبی های او وجود ندارد ، مردی افسانه ای و الهام بخش که چهره ی جهان را تغییر می دهد . Aventus به صورت سحر آمیزی این امپراطوری از دست رفته را دوباره زنده کرده و بازمی گرداند .

نت ابتدایی ، با رایحه ای میوه ای و با طراوت از گیاهان شهر Corsica ،باز می شود ، جایی که او در آنجا به دنیا آمد و ،بیانگر دوران جوانی زندگی ناپلئون هست ،، ترنج ایتالیایی به کار رفته یاد آور ،مکانی ست که اولین پیروزی شهرت آور او در آنجا رخ داد.

نت میانی به صورت چوبی - گل دار طراحی شده . از ترکیب گل رز که در باغ وی همیشه موجود بود و چوب به کار رفته در تخت سلطنت او و گل یاسمن از مصر ، جایی که امپراطوری او تا آنجا وسعت یافته بود . در کل نت میانی ، عظمت و استحکام امپراطوری او را به همراه زیبایی آن یک جا بیان میکند .

در نت نهایی ،از رایحه خزه چوب بلوط اسپانیایی ، ،که او آنجا را فتح کرده بود ،استفاده شده  ،و عنبر سائل از دریا ، که قدرت نیروی دریایی او را بیان می کند . نت نهایی بیانگر وسعت بزرگی و قدرت ناپلئون است !


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد