تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 2528444
کالا فروخته شده است

دستکش نظامی بی انگشت اوکلی مشکی

* کیفیت عالی *سفارش آمریکا و احتمالا ساخت چین یا ویتنام * سایز موجود: XL


وضعیت کالا:

نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۵۵,۰۰۰ تومان در تاریخ 1395/10/26 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: amir1945 969


تعداد بازدید از صفحه : ۱۳۲

 مشخصات بیشتر کالا

در زمان خرید حتما دقت بفرمایید که فقط سایز بزرگ موجود میباشد.

این دستکش های اوکلی یه سری فیک با کیفیت پایین دارن که فونت نوشته اون به این شکل هست : OKLAI و لوگوشون هم اندکی متفاوت هست که در عکس چهارم نمونه اش رو قرار دادم و اوکلی موجود بنده نوشته: OAKLEY . بد نیست به این نکته دقت بفرمایید.فروشگاه جنگ جهانی دوم از نظر بنده بیشتر موزه که زیاده براش! تماشاخانه هست تا جایی برای خرید و فروش و اینجانب از اینکه دوستانی که با بنده علایق مشترکی دارن قابل بدونن و فقط به فروشگاه سر بزنن و کالاهایی رو که دوست دارن مشاهده کنن بسیار خوشحال میشم حالا این وسط اگه از چیزی خوششون اومد و خواستن بخرند از دید بنده بلا مانع هست !
افتخار بنده این هست که تا الان بسیاری از اجناس تاریخی بخصوص مربوط به آلمان نازی و رایش سوم رو بدست دوستان علاقمندم رسوندم و امید به خدا که باز هم توفیق این خدمت رو داشته باشم.

در مورد ارسال اجناس :کلیه ارسال های این فروشگاه به منظور سرعت بیشتر ارسال کالا و رسیدن به مقصد و کیفیت بهتر پست فقط و فقط به وسیله پست پیشتاز صورت میپذیرد و مازاد هزینه پستی نیز برگشت خواهد خورد .
ارسال سفارشی نداریم ! به دلیل اینکه رسیدن کالا به مقصد حساب کتاب درستی نخواهد داشت و متغییر است از 3 الی . 4. 5. 6 .و.....روز!!
اگر ملاحظه فرمودین که هزینه ارسال در مقایسه با برخی فروشگاهها کمی بالاتر بود هزینه ارسال سود بنده نیست و دلیلش  همین امری میباشد که خدمت عزیزان عرض شد.
 پیش از خرید هر سوالی بود پاسخگو هستم ...ww2shop.esam.ir
دریچه ای به تاریخ پر ماجرای جنگ جهانی دوم!..این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه