تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 2497991
کالا فروخته شده است

سنگ یاقوت الکساندریت با تغیر رنگ در نور.1.

سنگ 100%معدنی و تضمینی.لطفا توضیحات خوانده شود


وضعیت کالا:

نو (غیر آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۱۶۰,۰۰۰ تومان در تاریخ 1395/09/20 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: mahmod121 1034


تعداد بازدید از صفحه : ۹۴


نوع کالا سنگ تراش خورده
شفافیت شفاف
میزان رنگ پر رنگ
رنگ بنفش
نوع تراش باگت - Baguette
جنس سنگ الکساندریت

 مشخصات بیشتر کالا

*هیچ لذتی بالاتر از رضایت مشتری نیست** 1،فروشگاه مجذوب برگزار کننده بزرگترین مزیدات واقعی (نه سوری و تقلبی)سنگهای تزئینی.جواهری.معدنی وانگشترهای نقره با سنگهای معدنی میباشد. 2.چناچه کالا با گفتها مغایرت داشت با کمال احترام با هزینه برگشت بحساب فروشگاه پس گرفته میشود ویا حتی کالا بعد از تحویل مورد پسندخریدار واقع نشد با هماهنگی پس یا تعویض خواهد شد. 3.کالا با پست پیشتاز ارسال واضافه هزینه عودت خواهد شد.خریدار در صورت نیاز میتواند تعیین کند با پست سفارشی ارسال شود 4.عزیزانی که در مزایدها تشخیص داده شود که مبلغی اضافه تر از مبلغ کالا پرداخت کرده اند به دلخواه هدیه در خور و اندازه اضافه پرداختی به ایشان تقدیم خواهد شد که خریداران قبلی به این امر واقفند. 5.فروشگاه مجذوب بر پایه انصاف و صداقت بنا شده و هیچ گونه چشم داشتی به منفعت آن نداشته زیرا پیشه وکار بنده چیز دیگریست و اینکار رو صرفا جهت داشتن علاقه زیاد به سنگها و پیدا کردن دوستان بیشتر در نقاط مختلف میهنمان میباشد و البته انگیزه اصلی کوتاه کردن کاربری که متاسفانه از هم وطن خودمان نیست بلکه ایشان از تبعه افغان میباشد و حداقل در مدت 2سال بالای ده تا نام کاربری داشته که از سادگی و صداقت هم وطنانمان سو استفاده کرده و ایسام شده بهترین منبع درآمد برا این شخص که بنده هم پارسال بخاطر طمع این کاربر متحمل ضرر زیادی شدم که به همین خاطر شروع به فعالیت در این رسته و بدون کوچکترین چشم داشت به منفعت مالی این کار
6.عزیزانی که بهر عنوان نمیتوانند در مزایده شرکت کنند میتوانند پشنهاد قیمت.و مقدار و نوع کالا رو با دادن پیام خصوصی به حقیر تا کالا رو با پایین ترین قیمت حتی کالای تکی رو با قیمت عمده تقدیمشان کنم.
7.فروشگاه مجذوب رو برای بهتر ماندن و دوام مزایدهای مکرر حمایت کرده و به امید روزی که دست سود جویان مخصوصا غیر ایرانی (افغانها)کوتاه و تمام علاقمندان به سنگ و انگشتر به خواسته خویش برسند.
در آخر به عزیزانی که بالای 5تا کالا خرید کنند بدون استثنا هدیه خواهد داد و عزیزانی که جز مشترهای ثابت فروشگاه هستنند کالاها رایگان ارسال میشود

این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه