تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 2495617
کالا فروخته شده است

توپ شیشه ای جادویی رعد و برق کد5

کره شیشه ای بر روی دست شیطان با نمایش بارقه های الکتریکی


وضعیت کالا:

کالای معیوب یا غیر قابل استفاده


آخرین فروش این کالا به قیمت ۳۳,۰۰۰ تومان در تاریخ 1396/05/01 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: SinaRasol 400


تعداد بازدید از صفحه : ۱۰۵۵

 مشخصات بیشتر کالا

کره شیشه ای بر روی دست شیطان با نمایش بارقه های الکتریکی بصورت رعد و برق

با روشن شدن این کره پلاسما صدها خط های پخشی مثل رعد و برق مثل صاعقه از پایه مرکزی به سمت دیواره داخلی شیشه حرکت می کنند و زیبایی خاصی به فضای اتاق شما میدهند.

با توپ پلاسمای جادویی لذت لمس رعد و برق و مطیع و رام کردن آن را از نزدیک داشته باشید چون زمانی که انگشتان خود را بر روی سطح شیشه بکشید بعضی رعد و برق ها انگشتان شما را دنبال میکنند و تصویر جذابتری تشکیل می دهند.

این کره جادوئی وارکرافت بسیار جذاب با رقص نورهای جالب و رعد و برق های کوچکی که در داخل آن ایجاد می کند شما و هر کس دیگری را مدتها به خود مشغول خواهد نمود.

وسیله ای که اگر در هر اتاقی یا جایی مخصوصا فضاهای تاریک باشد اولین چیزی خواهد بود که توجه شخصی که از آنجا رد می شود را به خود جلب خواهد نمود و شاید لحظه ها مسخ رقص نورهای آن شود.

مناسب برای اتاق خواب یا ویترین مغازه و نمایشگاه

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب 7 تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

توجه :

1-این کره جادوئی با رقصیدن رعد و برق ها یکی از جالبترین لوازم دکوری میباشد و در صورتیکه سطح شیشه نشکسته باشد ایمن و بیخطر است بنابراین در صورت وجود شکستگی در شیشه از مصرف این کالا خودداری کنید.(قبل از ارسال بررسی و تست خواهد شد)

2-این توپ پلاسما یک وسیله تزیینی است و اسباب بازی نیست بنابراین اکیدا توصیه میشود آنرا در دسترس کودکان قرار ندهید.

 

مشخصات توپ پلاسمای رعد و برق مدل پنجه شیطان:

قطر کره شیشه ای: 95 میلیمتر

ارتفاع: 16 سانتیمتر

وزن: حدود 300 گرم


اطلاعات فروش:

1-این کالا نو میباشد ولی فقط به دلیل آنکه رعد و برق های آن به طور خطی و کامل نمی باشند و بصورت خطوط پخشی میباشند (در عکس چهارم و پنج معلوم است) ما آنرا دست دوم زده ایم که بعدها مشکلی پیش نیاید. البته زمانی که انگشت خود را به سطح شیشه بکشید بعضی از این نورها به شکل رعد و برق خطی در می آیند .

به نظر بعضی از همکارا این مدل رعد و برق توی تاریکی زیباتر به نظر میاد ولی بستگی به سلیقه و قضاوت هر شخصی داره. (عکس اول از اینترنت گرفته شده و مربوط به کالای سالم میباشد)

2-این کالا قبل از ارسال تست شده است و همانطور که در عکسها معلوم است بدنه و شیشه آن سالم و بدون ترک خوردگی و غیره میباشد و دارای جعبه مقوایی رنگی است.

3-جهت کمتر شدن هزینه تمام شده برای خریدار این کالا با پست سفارشی ارسال خواهد شد که زمان دریافت بسته در این روش طولانی تر از پست پیشتاز میباشد.


این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه