توپ شیشه ای جادویی رعد و برق کد5

کره شیشه ای بر روی دست شیطان با نمایش بارقه های الکتریکی

وضعیت کالا:
کالای معیوب یا غیر قابل استفاده
  قیمت: ۳۳,۰۰۰   تومان  

شماره کالا: 2495617
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۸۶۴

مشخصات کالا

کره شیشه ای بر روی دست شیطان با نمایش بارقه های الکتریکی بصورت رعد و برق

با روشن شدن این کره پلاسما صدها خط های پخشی مثل رعد و برق مثل صاعقه از پایه مرکزی به سمت دیواره داخلی شیشه حرکت می کنند و زیبایی خاصی به فضای اتاق شما میدهند.

با توپ پلاسمای جادویی لذت لمس رعد و برق و مطیع و رام کردن آن را از نزدیک داشته باشید چون زمانی که انگشتان خود را بر روی سطح شیشه بکشید بعضی رعد و برق ها انگشتان شما را دنبال میکنند و تصویر جذابتری تشکیل می دهند.

این کره جادوئی وارکرافت بسیار جذاب با رقص نورهای جالب و رعد و برق های کوچکی که در داخل آن ایجاد می کند شما و هر کس دیگری را مدتها به خود مشغول خواهد نمود.

وسیله ای که اگر در هر اتاقی یا جایی مخصوصا فضاهای تاریک باشد اولین چیزی خواهد بود که توجه شخصی که از آنجا رد می شود را به خود جلب خواهد نمود و شاید لحظه ها مسخ رقص نورهای آن شود.

مناسب برای اتاق خواب یا ویترین مغازه و نمایشگاه

این متن و عکس ها فقط و فقط توسط مجموعه های سینا رسول و سیب 7 تهیه، ترجمه و گردآوری گردیده است. از شما خواهشمندیم در جهت فروش کالاهای مشابه آنرا کپی برداری ننمایید. زیرا عدم ارزشگذاری به زحمت دیگران بی ارزش نمودن خود خواهد بود.

توجه :

1-این کره جادوئی با رقصیدن رعد و برق ها یکی از جالبترین لوازم دکوری میباشد و در صورتیکه سطح شیشه نشکسته باشد ایمن و بیخطر است بنابراین در صورت وجود شکستگی در شیشه از مصرف این کالا خودداری کنید.(قبل از ارسال بررسی و تست خواهد شد)

2-این توپ پلاسما یک وسیله تزیینی است و اسباب بازی نیست بنابراین اکیدا توصیه میشود آنرا در دسترس کودکان قرار ندهید.

 

مشخصات توپ پلاسمای رعد و برق مدل پنجه شیطان:

قطر کره شیشه ای: 95 میلیمتر

ارتفاع: 16 سانتیمتر

وزن: حدود 300 گرم


اطلاعات فروش:

1-این کالا نو میباشد ولی فقط به دلیل آنکه رعد و برق های آن به طور خطی و کامل نمی باشند و بصورت خطوط پخشی میباشند (در عکس چهارم و پنج معلوم است) ما آنرا دست دوم زده ایم که بعدها مشکلی پیش نیاید. البته زمانی که انگشت خود را به سطح شیشه بکشید بعضی از این نورها به شکل رعد و برق خطی در می آیند .

به نظر بعضی از همکارا این مدل رعد و برق توی تاریکی زیباتر به نظر میاد ولی بستگی به سلیقه و قضاوت هر شخصی داره. (عکس اول از اینترنت گرفته شده و مربوط به کالای سالم میباشد)

2-این کالا قبل از ارسال تست شده است و همانطور که در عکسها معلوم است بدنه و شیشه آن سالم و بدون ترک خوردگی و غیره میباشد و دارای جعبه مقوایی رنگی است.

3-جهت کمتر شدن هزینه تمام شده برای خریدار این کالا با پست سفارشی ارسال خواهد شد که زمان دریافت بسته در این روش طولانی تر از پست پیشتاز میباشد.

سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد