تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 2485583
کالا فروخته شده است

شمع موزیکال جادویی

شمع موزیکال جادویی همراه با ارسال رایگان


وضعیت کالا:

نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۱۴,۰۰۰ تومان در تاریخ 1395/12/26 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: linebl8357 178


تعداد بازدید از صفحه : ۱۸۰


تعداد شمع ست چند تکه
شکل شمع اشکال فانتزی
کاربرد تزیینی
رنگ شمع چند رنگ (ترکیبی)

 مشخصات بیشتر کالا

شمع از ابتدایی ترین ابزار روشنایی به شمار می رود ، که در گذشته بسیار مورد استفاده قرار می گرفت و تنها وجه تمایز آنها تفاوت در ابعاد بود . اما به مرور زمان و با ورود انرژی برق ، استفاده از شمع به تدریج کاهش یافت ، ولی این به معنای منسوخ شدن استفاده از شمع در زندگی انسان نبود و امروزه به طور واقع شمع ها در بخش عمده ای از لحظات خاص زندگی ما ، مانند مراسم ها مختلف حضور دارند و مورد استفاده قرار می گیرند .

امروزه شمع ها دارای انوع مختلفی می باشند که تفاوت هایی نظیر طراحی ظاهری و همچنین تنوع رنگی دارند . اما این بار نوعی شمع را به شما معرفی خواهیم نمود که بسیار متفاوت تر از شمع های دیگر می باشد . نام این محصول شمع موزیکال جادویی است . شمعی با ظاهر کاملاً متفاوت و خاص که طراحی آن برگرفته از باز شدن غنچه گل بوده و همین امر آغاز تفاوت میان این شمع با سایر محصولات مشابه خود است .

اما تفاوت در ظاهر تنها وجه تمایز این محصول نیست . همانطول که از نام این شمع مشخص می باشد ، این محصول موزیکال است و قابلیت چرخیدن به دور خود را دارد . شمع موزیکال گردون دارای سه پایه جهت قرار گیری آسان بر روی کیک می باشد و به طور مجموع دارای هشت شمع کوچک بر روی گلبرگ ها است . برای استفاده از محصول تنها کافیست فیتیله شمع را روشن کنید تا شاهد باز شدن غنچه گل باشید .بر روی گلبرگ های این شمع جادویی ، هشت شمع کوچک وجود دارد که با روشن شدن فیتیله اصلی ، آنها نیز روشن می شوند و با  باز شدن غنچه همراه با موزیکی ملایم و چرخش گل ، تصویری زیبا از یک شمع طرح گل برای شما به نمایش در خواهد آمد . شما از این شمع برای مراسم های مختلف مانند تولد ، نامزدی ، ازدواج ، سالگرد و ... می توانید استفاده نمایید .


 ویژگی های شمع موزیکال جادویی :

  • طراحی زیبا و منحصر به فرد
  • دارای سه پایه برای قرار گیری آسان بر روی کیک
  • دارای 8 شمع کوچک پارافین جامد بر روی گلبرگ ها
  • دارای یک عدد فیتیله مرکزی
  • تولید شده از جنس پلاستیک
  • موزیکال
  • با قابلیت چرخش
  • دارای ارتفاع 14cm
  • دارای 8 گلبرگ بزرگ و 6 گلبرگ کوچک
  • قابل استفاده در مراسم های مختلف ، نظیر تولید ، مراسم نامزدی ، ازدواج ، سالگرد و ...

نحوه استفاده :

تنها کافیست فیتیله مرکزی را روشن نمایید ، شمع های اطراف توسط فیتیله مرکزی روشن شده و غنچه شروع به باز شدن می کند . پس از باز شدن کامل غنچه ، با پخش یک موزیک ملایم ، گل شروع به چرخش می کند.

توجه :

در هنگام روشن گردن فیتیله ، صورت خود را در فاصله 40 سانتی متری از شمع نگه دارید .


همراه با ارسال رایگان


این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه