تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 2479087
کالا فروخته شده است

مجموعه سی دی آموزشی بیبی انیشتن

مجموعه سی دی آموزشی بیبی انیشتن همراه با ارسال رایگان


وضعیت کالا:

نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۴۵,۰۰۰ تومان در تاریخ 1396/05/19 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.




فروشنده این کالا


نام کاربری: linebl8357 178


تعداد بازدید از صفحه : ۲۹۸

 مشخصات بیشتر کالا


یک محصول بسیار عالی برای آموزش کودکان :

مجموعه ای که به فرزند شما زبان یاد می دهد ، استعداد کودک شما را شکوفا می کند ، اطلاعات عمومی او بالا می رود ، به موسیقی علاقمند می گردد و... بهترین مزیت این مجموعه است این است که کودک به جای دیدن فیلم های مخصوص بزرگسالان که پر از خشونت و ترس و ... است می تواند دنیای رنگارنگ و زیبایی که دوست دارد را ببیند و آن را بهتر درک نماید.

این بسته شامل قسمت های مختلفی مانند آشنایی با فصل ها ، رنگها ، موزیک های کلاسیک ، شناخت حیوانات ، زبان اشاره ، زبان های مختلف و بسیاری امکانات دیگر است که قادر فرزند شما را در زمینه های مختلف آموزش دهد. این محصول به گونه ای متنوع طراحی گردیده است که باعث خستگی و یا کسل شدن کودکان نمی شود و همیشه دارای بعد های جذاب مختلفی برای کودک است.

در این مجموعه از کودکان ، اسباب بازیهای مختلف ، تصاویر واقعی ، انیمیشن و بسیاری موارد دیگر استفاده شده تا به کودک شما به زبان خودش آموزش داده شود.یکی از راهکارهای آموزش به کودکان که بسیار مفید است آموزش کلمات ، واژگان و نام ها با استفاده از تصاویر است که در این مجموعه به نحوی منحصر به فرد رعایت شده است.


1 - آموزش صداهای اولیه کودک

2-آشنایی با آب

3-آموطش اولین حرکات به کودک

4-آشنای با فصل های سال

5-آشنایی با مزرعه و حیوانات آن

6-آشنایی لغت به کودک با شهر

7-اشنایی با اعداد

8-آشنایی با لغات و نشانه ها

9-آشنایی با موزیک های کلاسیک

10-لذت بردن از موزیک

11-آشنایی با حیوانات محلی و پرندگان

12-آشنایی با انواع حیوانات

13-آشنایی با اجسام و اشکال

14-درک اشکال هندسی مانند دایره  مثلث و مربع

15-شناسایی لوارم ایجاد موزیک

16-اولین لغات اطراف خانه

17-اموزش ابزار شادی و خوشحالی

18-آشنایی با آسمان

19- آشنایی با وسایل نقلیه

20-آشنایی با لالایی

21-آشنایی با حیوانات وحشی

22- شناسایی رنگ ها

23-آشنایی با خارج از خانه و گردش

24-آشنایی با اجزایی بدن

25-آشنایی با تعظیلات و جشنها

26-آشنایی با سایز زبانها . انگلیسی  : آموزش a.b.c -امورش آواها -اموطش حیوانات -اموزش میوه ها -اوزش شکل ها - آموزش رنگ ها - آموزش اعداد

27- شهر و ترانه های شاد کودکانه

28-اموزش برای کودکان


در راستای آموزش هر چه بهتر فرزند شما در این مجموعه از موزیک های معروف جهان به همراه شعرهای آموزشی به زبان لاتین استفاده شده ست تا کودک شما آموزش بهتری داشته باشد.

کودکان از بدو تولد ، نسبت به محیط پیرامون خود بسیار کنجکاو و حساس هستند ، چرا که می خواهند بدانند ، در مورد آنچه را که می بینند و می شنوند ، به همین دلیل برای این کار نیاز به ابزاری مفید دارند تا بتوانند راحت تر ببینند ، بشنوند و به زبان خود آموزش ببینند.بی بی انیشتن همان ابزار است ، چرا که در این بسته آموزشی که با همکاری روانشناسان کودک طراحی شده ، موزیک هایی از برترین های موزیک در زمینه آموزش کودکان ، وجود دارد که می تواند در آموزش آنها نقش مؤثر تری را ایفا کند.

مجموعه ای که به فرزند شما علاوه بر آموزش زبان و آشنایی با حیوانات ، اطلاعات عمومی بسیار خوبی را آموزش می دهد که برای کودکان بسیار مفید است.کودکان شما دیگر نیازی نیست که برنامه های بزرگ تر ها را مشاهده کنند ، می توانند در دنیای پر از رنگ و موسیقی های دوست داشتنی باشند و لذت ببرند.

از جمله موضوعات این بسته می توانی به بتهوون کوچولو ،موزارت کوچولو ،باخ کوچولو،مونت کوچولو،وقت لالایی،اولین حرکات کودک،نپتون کوچولو – کشف آب،شکسپیر کوچولو – دنیای شعر،ونگوگ کوچولو،داوینچی کوچولو،اولین آواهای من،جعبه موزیک سانتا کوچولو،در راه،مک دونالد- یک روز در مزرعه،کوچولو،وردس ورث کوچولو،گالیله کوچولو،مکانهای موردعلاقه،مهد اعداد،نیوتن کوچولو – دنیای شکل ها،همسایه حیوانات اشاره کرد . با این بساه از کودک خود یک نابغه بسازید.

بسته آموزشی بی بی انیشتن فارسی شامل 7 DVD و فلش کارت است که قابلیت کار پخش در پلیر های خانگی را دارد ، این محصول شامل بازی و ترانه های شاد کودکانه است که مناسب برای کودکان 3ماهه تا 6 ساله است.


* 26 فیلم 20 الی 30 دقیقه ای

* دو زبانه (فارسی انگلیسی

* ترانه های شاد حسنی و پیرمرد مهربون

* ترانه های شاد آموزشی انگلیسی

* همراه با فلش کارت

* قابل اجرادر دستگا های سینما خانگی

 

همراه با ارسال رایگان و گارانتی تحویل کالا








این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه