ریمل2*1 BOURJOIS

بسیار تمیز

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
خرید   عدد از ۹۹ عدد به قیمت ۱۴,۰۰۰   تومان  


شماره کالا: 2419976
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۴۲

مشخصات کالا
حجم دهنده و بلند کننده نوع
بله ضد آب
مشکی رنگ
Bourjois شرکت سازنده

این ریمل همراه با 2 برس در یک ظرف می باشد که مژه ها را به یک اندازه مرتب،بلند و حجیم نشان می دهد،بدون ریزش از روی چشم و بدون اینکه در روی چشم احساس سنگینی داشته باشید.

همچنین باعث جذابیت بیشتر چشم ها می شود.

مرحله اول : برس انعطاف پذیر آن در ایجاد حجم و طول مژه ها توانایی بی نظیری دارد.

این برس با موهای ظریف و نرم و ریزی که دارد مژه ها را به زیبایی رنگ آمیزی می کند و باعث فر شدن و زیباتر شدن مژه ها می شود بدون اینکه آن ها را به همدیگر بچسباند.

مرحله دوم : برس بعدی حالت دهنده و باعث بلند شدن فوق العاده مژه ها و پر رنگ تر شدن و تقویت مژه ها می شود و حالت انعطاف پذیری به آن ها می دهد بدون اینکه سبب ریزش آن ها شود.


این ریمل زیبا(!) نتیجه ی خیره کننده ای دارد، مژه ها از هر دو طرف چشم بیرون می زنند! طول مژه ها را واقعاً زیاد و دامنه ی چتر مژه را مانند مژه ی مصنوعی گسترش می دهد. و جالب این جاست که همه ی این کارها در یک حرکت اتفاق می افتد.

 برس انعطاف پذیر ریمل تئاتری بورژوا در ایجاد حجم و طول توانایی بی‌نظیری دارد. این برس با موهای ظریف و نرمش و مخازن ریزی که دارد، مژه ها را به زیبایی رنگ‌آمیزی می کند.-نمی چسبد و مژه ها را دسته نمی کند.به چشم عمق زیبا و طبیعی می دهد.-فر خوبی به مژه ها می دهد.-مژه ها را خشک نمی کند.-محلول با کیفیت آن نمی‌ریزد و لکه ایجاد نمی کند.حالـــت دهنده و بلند کننده فوق العاده مژه با جلوه ای زیبا و کاملا مشکی .ریمل باعث جذب شدن افراد به نگاه و چشمان شما می شود .تقویت کننده و ضد ریزش مژه می باشد انعطاف پذیرترین و نرم ترین برس دنیا

ساخت : فرانسه

سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد