شماره کالا: 2405666
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیسرخ کن مدل world star

سرخ کن 2.5 لیتری مدل world star 1800 w

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۹۰,۰۰۰   تومان  

یا
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۲۵۴

مشخصات کالا
2.5 لیتر
معمولی نوع
دارد قابلمه جداشدنی
سرخ کن 2.5 لیتری مدل world star 1800 w بسیار با کیفیت و سرخ کن عالی سالم و سر حال. فاقد کارتن تو اسباب کشی که داشتیم کارتن رو دور انداختیم. به دلیل بودن تو آشپزخانه مقداری بیرونش چربی گرفته هست!!!
پیشنهاد قیمت کمتر فعال !!!

کالا از طریق پست سفارشی ارسال می گردد. به دلیل محدود پست منطقه کالاها تنها در روزهای یک شنبه ، سه شنبه و پنج شنبه ارسال خواهند شد.

!نکته بسیارمهم!

هزینه درج شده روی بسته بندی یا (( لیبل پست )) ارسالی برای شما بدون هزینه بسته بندی، کارتن پستی یا پاکت پستی، مالیات پستی، حق بیمه معمولی،حق شیفت میباشد چون هزینه کارتن (( بستگی به کد کارتن که از شماره 1 به قیمت 1000 تومان و همینطور به بالا با توجه به کد و سایز کارتن متغیر میباشد )) بسته بندی،مالیات پستی،حق بیمه روی بسته درج نمیشود و فقط هزینه حق پست روی بسته درج میشود و برای شما فقط هزینه حق پست قابل مشاهده میباشد.و هزینه موارد فوق جداگانه از فروشنده در اداره پست اخذ میشود و برای شما قابل مشاهده نمیباشد. و قیمت محاسبه شده هزینه پست با همه این موارد تعیین شده است لطفا توجه فرمایید.
اضافه هزینه پست در صورت مازاد بودن حتما برگشت خواهد شد.
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
r...3 :
1396/06/10    22:05
سلام
50000باارسال خریدارم

فروشنده :
1396/06/23    9:47
با سلام شرمنده دوست عزیز

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد