شماره کالا: 2403706
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیاهنگ عشق ( اندره ژید)

رمان جهان

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
  قیمت: ۹,۰۰۰   تومان  

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۷۹

مشخصات کالا
1390-1395 هجری شمسی سال چاپ


کشیش روزی به بستر زنی در حال مرگ خوانده می شود اما وقتی به آنجا می رسد پیرزن مرده و نوه کور و نیمه وحشی او تنها بر جای مانده است . کشیش تصمیم می گیرد بچه را با خود به خانه ببرد و او را مورد تعلیم و تربیت قرار دهد . کشیش دختر را که اکنون ژرترود خوانده می شود بسیار دوست دارد ...

قشنگ بود لطیف و زیبا به نظر من چنین موضوع لطیف و چالش برانگیزی واقعا ظرفیت داشت به مراتب زیباتر از این و پرجزئیات تر از این هم نوشته بشه  اما این جوری هم شبیه یک قطعه موسیقی بود که آغاز می شد و سریع هم پایان می گرفت . خوشم اومد با همه این ها خیلی لطیف و غمگین بود . راستش بعد از خوندن مائده های زمینی منتظر بودم بقیه کتاب ها هم نثر متکلف و پراستعاره داشته باشه اما نه سبک این کتاب خیلی متفاوت بود .

آندره ژید از برندگان جایزه نوبل ادبیات هست و این کتابش با نام های آهنگ روستایی و یا سمفونی پاستورال نیز ترجمه شده . سمفونی پاستورال یکی از لطیف ترین موسیقی های بتهوون است .


آندره ژید

اصغر سعیدی

انتشارات قطره


با خرید چند جلد کتاب هزینه ی پست خود را تعدیل کنید
مازاد هزینه‌ی پست عودت داده می‌شود

کافه کتاب فانوس
عرضه کننده برترین کتب شعر و رمان در ایسام

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد