کالا فروخته شده استتولد تن تن

کتاب دارای جلد سخت 112 صفحه و تمام رنگی است

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
آخرین فروش این کالا به قیمت ۲۷,۰۰۰ تومان در تاریخ 1395/10/23 انجام شده است.
کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.
برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.

شماره کالا: 2403648
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فروشنده این کالا

تعداد بازدید از صفحه : ۱۲۸

مشخصات کالا
1390-1395 هجری شمسی سال چاپ
کتاب تولد تن تن به بررسی زندگینامه و آثارهنرمند شهیر بلژیکی «ژرژ پروسپر رمی» با نام هنری «هرژه» می پردازد. معروفترین کار هرژه «ماجراهای تن تن و میلو» است که در فاصله سالهای 1929 تا 1977 میلادی در قالب بیست و سه عنوان کتاب منتشر گردیده است.
با درگذشت هرژه به دلیل بیماری فیبروز مغز استخوان در سوم ماه مارس سال 1983 میلادی کتاب «تن تن و هنر الفبا» که تازه طرحهای اولیه آن توسط هرژه کشیده شده بود نا تمام باقی ماند ولی دنیای زیبایی را که هرژه برای خوانندگانش به تصویر کشیده بود همچنان پابرجاست و فروش سالیانه دو میلیون نسخه کتاب تن تن در سرتاسر دنیا همینطور ترجمه کتابهای تن تن از نسخه فرانسوی به بیش از هفتاد زبان زنده دنیا و فروش بیش از دویست و سی میلیون کتاب تن تن از سال 1929 میلادی تا کنون خود دلیلی براین ادعاست. 
کتاب تولد تن تن حاوی اطلاعات جامع و کاملی در مورد هرژه و دیگر آثار اوست همینطور چگونگی ورود تن تن به عرصه های تجارت و برند شدن آن مورد بررسی قرار می گیرد.

این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد