شماره کالا: 2335941
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیتبدیل میکرو usb به vga (MHL)

دارای خروجی صدا

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
خرید   عدد از ۵ عدد به قیمت ۴۹,۰۰۰   تومان  

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۳۸۵

مشخصات کالا
مبدل صوتی و تصویری نوع کالا

کارایی و کاربرد کابل اتصال میکرو یو اس بی به VGA

در صورتی که به زبان ساده بخواهیم در این زمینه توضیح دهیم باید گفت که کابل مبدل micro usb to vga برای زمانی به‌کار برده می‌شود که شما قصد ارائه‌ی تصویر و ویدیو و مطالب از روی گوشی موبایل و تبلت را به دیگران دارید. این کابل وظیفه‌ی تبدیل و اتصال گوشی موبایل و تبلت را به نمایش‌گر بزرگ شما که می‌تواند ویدیو پروژکتور یا تلویزیون LCD و LED و مانیتور دارای ورودی VGA باشد، را به عهده دارد.

شیوه‌ی کار این است که پورت نری میکرو یو اس بی را ره گوشی موبایل و سپس پورت خروجی VGa دستگاه تبدیل را به یک کابل VGA متصل می‌کنید و سپس سر دیگر 

را به ویدیو پروژکتور یا مانیتور متصل کنید.

  1. برای نمونه شما در یک کنفرانس در دانشگاه یا دبیرستان و مدارس یا ارائه‌ی مطالب در اداره‌ها یا آموزش‌گاه‌ها که دارای ویدیو پروژکتور هستند نیاز به اتصال گوشی موبایل خود به نمایشگر را دارید که با بهره گیری از این تبدیل می‌توانید این کار را انجام دهید.
  2. نمونه دیگر زمانی است که شما نیاز به نمایش تصویر و ویدیو و یا مطالب در خانه برای همگی اعضا حاضر را دارید. برای این کار اگر گوشی موبایل شما دارای درگاه یا پورت میکرو USB است و تلویزیون و مانیتورتان دارای ورودی پورت VGA است می‌توانید از این طریق تصاویر و ویدیو و مطالب موجود روی گوشی موبایل خود را برای دیگران به نمایش بگذارید.
  3. در نمونه دیگر شما ممکن از است در یک آموزشگاه یا مدرسه و ... نیاز به ارائه‌ی داده‌ها و مطالب و پاورپوینت روی ویدیو پروژکتوری دارید که دارای ورودی VGA است. در این زمان نیازی به به‌کارگیری لپ تاپ و .. نیست. کافی است که با این کابل یعنی کابل اتصال میکرو USB به VGA گوشی موبایل خود را به آن متصل کنید.
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد