درباره فروشنده
نام کاربری: morteza1363 |28 امتیاز 28|
درصد امتیاز مثبت:  97 %
تاریخ عضویت:  1392/03/12
تعداد خریداران قبلی:  29
تعداد کالاهای در حال فروش:  9
شهر فروشنده:  تهران

   گزارش تخلف
با نظرات خود به پیشرفت ایسام کمک کنید

نظر خود را از طریق این صفحه برای ما ارسال نمایید.
با اکانت یاهو یا گوگل خود وارد شوید.

sign in with google
sign in with Yahoo
برای خرید، فروش و شرکت در مزایدات وارد شوید.

ورود
ثبت نام
کالای شبیه به این دارید؟
در ایسام بفروشید
شماره کالا: 2287503
مشخصات کالا

Planet Media Converter FT-802

سالم و تمیز
وضعیت کالا: کالای استفاده شده (دست دوم)

موجودی کالای فروشنده 3 عدد می باشد.
خرید عدد از 3 عدد به قیمت 200,000  تومان  

جهت مشاهده هزینه ارسال، وارد حساب کاربری خود شوید


خرید

اضافه به سبد خرید


یا
پیشنهاد قیمت کمتر

روش ارسال:
جهت مشاهده نحوه ارسال کالا، وارد حساب کاربری خود شوید

وزن مرسوله: تا 500 گرم
Planet Media Converter FT-802
تعداد بازدید از این صفحه : 182
جزئیات کالا

مدیا کانورتور فیبر نوری Planet مدل FT-802


مدیا کانورتور SC / Multi-mode
پشتیبانی تا مسافت 2km
دارای پورت شبکه 10/100Base-TX to 100Base-FX
پشتیبانی از استانداردهای IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3u, 100Base-FX
تصاویر کالا
سوال از فروشنده
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.



مشاهده کلیه کالاهای شاخه لوازم فیبر نوری
کالاهای مشابه