گریزهای مناجات


وضعیت کالا:
نو (آکبند)
  قیمت: ۸,۰۰۰   تومان  


شماره کالا: 2144696
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۴۷

مشخصات کالا
1390-1395 هجری شمسی سال چاپ

گریزهای مناجات

شامل «78» گریز مناجاتی از دعای توسل، کمیل، ندبه و زیارت عاشورا

به همراه متن کامل ادعیهگریزهای مناجات

کتاب گریزهای مناجات شامل «78» گریز مناجاتی از دعای توسل، کمیل، ندبه، و زیارت عاشورا  و به همراه متن کامل ادعیه می باشد. امید که این مجموعه ارزشمند برای شما مفید واقع گردد و بهره لازم را از آن ببرید.

 

نمونه متن کتاب گریزهای مناجات:

گریز شماره ( 63 )، زیارت عاشورا

اَللّهُمَّ الْعَنْ اَوَّلَ ظالِمٍ......( صفحه 60 )

آی محبین و عاشقان حسین (ع) از اینجا به بعد باید صد بار کسی رو لعن کنی که سیلی به صورت مادرمون زد مگه این ملعون چه کرد که باید در زیارت عاشورایی که مخصوص گریه کردن برای حسینه صد دفعه بر او لعن بفرستیم؟ میخوای دلیلشو بگم تا وقتی داری زیارت عاشورا می خونی برای فاطمه (س) ناله بزنی؟ میخوای دلیلشو بگم تا مثل خودش که زودتر از شمر وارد گودال قتله گاه شد و دید پسرش داره تو خون خودش دستو پا می زنه ناله کنی؟

حالا بزار بگم چرا باید در این فراز زیارت عاشورا صد با قاتل فاطمه (س) رو لعن کنی ! آی مردم ! جای شما خالی بود تو کوچه ی بنی هاشم اونجا هم فاطمه (س) زودتر از همه وارد میدان شد و از علی (ع) دفاع کرد وقتی آمد پشت در اون ملعون خودش میگه با لگد چنان به در کوبیدم که پهلوی فاطمه شکست خود اون ملعون میگه صدای ناله ی فاطمه (س) رو از پشت در شنیدم آی محبین فاطمه (س) ! اینجا فاطمه (س) برای دفاع از ولایت جلو آمد ااینجا وقتشه که بگم چرا باید صد بار قاتل مادر حسین (ع) رو لعن کنی! آخه وقتی فاطمه (س) جلو آمد آن ملعون با دست سنگین و خشن چنان سیلی محکمی به صورت نازنین ناموس علی (ع) زد که برق از چشمان فاطمه (س) پرید و دنیا به دور سرش چرخید ! برای این باید صد بار لعنش کنی آخه سیلی اون نامرد خیلی محکم بود، چشمای مادرمون سیاهی رفت. آی جوون ! حالا که فهمیدی چرا باید صد بار قاتل مادرتو لعن کنی وقتی داری میری خونه بین راه صد بار قاتلشو لعن کن آخه اینجا فرصت نداریم تا دور هم حلقه بزنیم و صد بار قاتل مادرمونو لعن کنیم و برای فاطمه (س) ناله بزنیم ولی تو رو به در راه خونه همون جور که فاطمه (س) تو کوچه اشک می ریخت و ناله میزد تو هم اشک بریز و ناله بزن ! یا زهرا ! ( صفحات 203 و 204 و 205 )فهرست کتاب گریزهای مناجات:

گریزهای دعای توسل

گریزهای دعای کمیل

گریزهای دعای ندبه

گریزهای زیارت عاشورا


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد