شماره کالا: 2122432
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیبلوز مجلسی گیپور مشکل سنگ دوزی شده

بلوز مجلسی گیپور مشکل سنگ دوزی شده بالای زانو شیک و زیبا

وضعیت کالا:
نو (غیر آکبند)
  قیمت: ۳۰,۰۰۰   تومان  

یا
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۳۹۱

مشخصات کالا
بلوز مجلسی گیپور مشکل سنگ دوزی شده بالای زانو شیک و زیبا

کالا از طریق پست سفارشی ارسال می گردد. به دلیل محدود پست منطقه کالاها تنها در روزهای یک شنبه ، سه شنبه و پنج شنبه ارسال خواهند شد.

!نکته بسیارمهم!

هزینه درج شده روی بسته بندی یا (( لیبل پست )) ارسالی برای شما بدون هزینه بسته بندی، کارتن پستی یا پاکت پستی، مالیات پستی، حق بیمه معمولی،حق شیفت میباشد چون هزینه کارتن (( بستگی به کد کارتن که از شماره 1 به قیمت 1000 تومان و همینطور به بالا با توجه به کد و سایز کارتن متغیر میباشد )) بسته بندی،مالیات پستی،حق بیمه روی بسته درج نمیشود و فقط هزینه حق پست روی بسته درج میشود و برای شما فقط هزینه حق پست قابل مشاهده میباشد.و هزینه موارد فوق جداگانه از فروشنده در اداره پست اخذ میشود و برای شما قابل مشاهده نمیباشد. و قیمت محاسبه شده هزینه پست با همه این موارد تعیین شده است لطفا توجه فرمایید.
اضافه هزینه پست در صورت مازاد بودن حتما برگشت خواهد شد.
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
b...3 :
1395/08/01    14:23
سلام دوست عزیزباپستش 25ت امکانش هست؟

فروشنده :
1395/08/02    11:05
سلام دوست عزیز سلام. قیمتش که اگه هزینه ارسال و هزینه ایسام رو کم کنیم 15 تومن دست من و می گیره یعنی نصف قیمتی که اعلام کردم که به صرفه نیست اگه دوست داشتی هزینه ارسال با شما قیمتش هم 25.

  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد