تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 2088933
کالا فروخته شده است

سکه 1 دلار ریاست جمهوری امریکا اندرو جانسون

سکه 1 دلار ریاست جمهوری امریکا اندرو جانسون


وضعیت کالا:

کالای استفاده شده (دست دوم)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۱۲,۵۰۰ تومان در تاریخ 1395/09/20 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: emani 292


تعداد بازدید از صفحه : ۷۵


طبقه بندی جهانی آمریکای شمالی و مرکزی
دوره ای جمهوری اسلامی ایران
ایرانی یا خارجی خارجی
نو و بانکی نمی باشد

 مشخصات بیشتر کالاImage result
اندرو جانسون (به انگلیسی: Andrew Johnson) هفدهمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا از حزب دموکرات بین سالهای 1865 تا 1869 میلادی بود. این دوران همزمان است با 1244 تا 1247 خورشیدی و زمان سلطنت ناصرالدین شاه در ایران
پس از ترور لینکلن، اندرو جانسون، معاون اوکه از حزب دموکرات بود بر اساس قانون اساسی آمریکا سوگند ریاست جمهوری یادکرد. اواز طرفداران جکسون بود و چون او می‌اندیشید. اندرو جانسون مرد صادق و شریفی بودکه یکی از بد شانس ترین روسای جمهوری آمریکا به حساب می‌آید. گروه جمهوری خواهان رادیکال در کنگره که در برابر رییس جمهوری جدید صف آرایی کردند با زیرکی هدایت می شدندو روشهایشان چنان بیرحمانه بود که جانسون یارای مقابله و برابری با آنها را نداشت. اندرو جانسون در رالی در ایالت کارولینای شمالی بدنیا آمد و در فقر بزرگ شد، در کودکی شاگرد یک خیاط بود، اما سرانجام از کار در آن خیاطی فرار کرد. او در گرینزویل تنسی مغازه خیاطی خودش را باز کرد و با الیزا مک کاردل ازدواج کرد. جانسون خواندن و نوشتن را نزد همسرش آموخت. او در مناظرات آکادمی ملی حضوری فعال داشت. پیش از رسیدن به ریاست جمهوری بعنوان شهردار، نماینده کنگره، سناتور، فرماندار تنسی و معاونت ریاست جمهوری آمریکا خدمت کرد. در عرصه سیاست سخنوری توانا بود، پشتیبان مردم عادی و منتقد اشرافیت مزرعه داربود. طی سالهای دهه 1840 و 1850 میلادی در کنگره بود از طرح و لایحه مزرعه مجانی برای فقرا حمایت می‌کرد. در دوران بحران تجزیه طلبی، وحتی زمانیکه تنسی اعلام جدایی کرد، جانسون همچنان در سنا ماند و این مساله نزد شمالی‌ها از او قهرمانی ساخت، امادرعین حال باعث شد تا بسیاری ازجنوبی‌ها به چشم خائن به او بنگرند. سال 1862 پرزیدنت لینکلن، جانسون را به فرماندهی نظامی تنسی منصوب کرد و جانسون از تنسی برای بازسازی ارتش استفاده کرد. سال 1864 جمهوری خواهان با این استدلال که «حزب متحد ملی» متعلق به تمام مردان وفادار و صادق است اندرو جانسون را که یک جنوبی و دموکرات بود، به عنوان نامزد معاونت ریاست جمهوری معرفی کردند. پس از ترور لینکلن، پرزیدنت جانسون کار بازسازی ایالتهای کنفدراسیون را از سر گرفت و این در حالی بود که جلسات کنگره در سال 1865 برگزار نمی‌شد. در این زمان جمعیت ایالات متحده آمریکا 39 میلیون و 818 هزار و 449 نفر بود.
***از سایر سکه ها و اسکناس های ما در اولین فروشگاه ***
***تخصصی سکه و اسکناس ایسام دیدن فرمایید***
***دوستان از فروشگاه به طور کامل دیدن فرمایید***
http://coin_market20.esam.ir
***خرید 2 یا چند کالا پرداخت 1 پول پست***
هزینه پست شامل پاکت و بسته بندی و ارسال
با پست پیشتاز محاسبه شده است
***تصاویر ارائه شده از کالا و تخصص و تبحر خود را ملاک خرید قرار دهید***
*** در خرید خود دقت کنید جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود***
هر سوالی بود در خدمتم
*کیفیت سکه را در تصاویر زیر مشاهده کنید*


این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه