ساعت دیجیتال با تایم روشن و خاموش وسایل برقی

با قابلیت روشن و خاموش کردن یک وسیله برقی

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
  قیمت: ۵۵,۰۰۰   تومان  


شماره کالا: 2079798
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۳۲۵

مشخصات کالا

این برد یک تایمر دیجیتال با قابلیت روشن و خاموش کردن یک وسیله برقی در زمان مشخص می باشد. بطور مثال می توان با استفاده از این دستگاه چراغ های روشنایی محوطه بیرون منزل یا تابلوی مغازه را در ساعت 8 شب روشن و در ساعت 12‌شب خاموش کرد.

این کیت در درجه اول یک ساعت دیجیتال دقیق با استفاده از آی سی ساعت DS1307 به همراه باتری بکاپ می باشد که زمان موجود را نگه داری میکند و با قطع برق زمان را از دست نخواهد داد. بخش دوم این کیت تایمر دیجیتال می باشد که دو زمان یکی برای روشن کردن (وصل کردن) رله و دیگری برای خاموش کردن (قطع کردن رله) دریافت کرده و در زمان های داده شده رله را کنترل می نماید. برای تنظیم ساعت سیستم با استفاده از کلید های min و hour می توان ساعت و دقیقه را تنظیم نمود. برای تنظیم زمان روشن شدن رله بایستی با یک دست کلید ON را نگه داشته و در همین حال با فشردن کلید های min و hour ساعت و دقیقه زمان روشن شدن را تنظیم کرد. برای تنظیم زمان خاموش شدن نیز به همین منوال باید کلید OFF را نگه داشته و با کلید های min و hour دقیقه و ساعت زمان خاموش شدن را ست کرد. این زمان ها در حافظه آی سی دستگاه ذخیره شده و با قطع برق از بین نمی رود.

این برد دارای یک رله با تحمل بار 7 آمپر در ولتاژ 220 ولت می باشد، هرچند می توان با اتصال کنتاکتور به خروجی رله بارهای قوی تر را نیز با آن کنترل کرد. خروجی رله به صورت کلید بوده و می توان بارهای DC ولتاژ پایین را نیز توسط آن کنترل کرد. برای راه اندازی این برد به یک آداپتور 8 الی 9 ولت مستقیم DC با شدت جریان حداقل 500 میلی آمپر نیاز دارید

سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد