مجموعه دعا ( جیبی جلد شومیز )


وضعیت کالا:
نو (آکبند)
  قیمت: ۲,۰۰۰   تومان  

شماره کالا: 2067392
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۴۰

مشخصات کالا
1390-1395 هجری شمسی سال چاپ

مجموعه دعا

زیارت آل یس ، دعای عهد ، عای گنج العرش

دعای معراج ، طریقه ختم نادعلی کبیر , دعای نور

دعای ایمان و آیت الکرسی ( درشت خط و الله قرمز )

 

فروش عمده کتب ادعیه تا 50% تخفیفمجموعه دعا ( جیبی جلد شومیز )

مجموعه دعای نور ، دعای معراج ، دعای عهد ، دعای ایمان ، دعای گنج العرش ، دعای نادعلی ، دعای آل یاسین به همراه آیه الکرسی در قالب یک کتاب در قطع جیبی با جلد شومیز و با ترجمه کامل و روان با فونت کامپیوتری و درشت خط به صورت الله قرمز به تازگی توسط گروه انتشارات مشهور به چاپ رسیده است. این کتاب ارزشمند دارای توضیحات مختصر و مفیدی از مجموعه ادعیه های ذکر شده می باشد که در ذیل بخشی از آن را میتوانید مطالعه بفرمایید.

 

زیارت آل یس : این زیارت در الاحتجاج شیخ طبرسی ؛ نیز نقل شده است . زیارت آل یس از ناحیه مقدسه حضرت ولی عصر (عج) صادر گردیده است ، آن حضرت فرمود : هرگاه خواستید به واسطه ما ، به خداوند تعالی و به سوی ما توجه کرده و روی آورید ، همانگونه که خدای تعالی فرموده است ، زیارت آل یس را قرائت نمایید .

 

دعای عهد : علامه مجلسی (ره) در بحار الانوار و شیخ عباس قمی در مفاتیح الجنان آورده اند ؛ حضرت امام جعفر صادق (ع) می فرمایند : هر کس با این عهد ، چهل روز به درگاه خداوند دعا کند از یاران قائم ما خواهد بود ، واگر پیش از ظهور آن حضرت بمیرد خداوند ( در وقت ظهور ) او را از قبرش خارج خواهد ساخت ، و خداوند به ازای هر کلمه ، هزار حسنه به او عطا می کند و هزار گناه را ( از کارنامه اعمالش ) محو می کند .

 

دعای گنج العرش : در بعضی از کتب این دعا را از حضرت رسول (ص) نقل و برای آن خواص و اثرات زیادی نوشته اند و از آن جمله این است که ؛ خدای تعالی به خواننده این دعا سه چیز مرحمت فرماید : اول برکت در روزی . دوم روزی او از غیب می رسد . سوم دشمن او نابود می شود ، و هر کس این دعا را بخواند یا پیش خود نگاه دارد از شر شیطان و بلیات زمین و آسمان محفوظ می ماند و اگر این دعا را هر روز بخواند و به شخص بیماری که اطباء از معالجه او مایوس شده اند بدهد خداوند از فضل خود او را شفای عاجل عنایت فرماید و اگر شخص دارای اولاد نباشد و این دعا را با مشک و زعفران بنویسد و سی روز نزد خود نگاه دارد خداوند او را صاحب اولاد فرماید ، امید است که دارنده این دعا در روز قیامت دارای درجه و مقام عالی باشد انشاالله .فهرست کتاب مجموعه دعا :

 

زیارت آل یس

دعای عهد

عای گنج العرش

دعای معراج

طریقه ختم نادعلی کبیر

دعای نور

دعای ایمان

آیت الکرسی 


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد