سر آیه های وحی ( جلد سخت )


وضعیت کالا:
نو (آکبند)
  قیمت: ۷,۵۰۰   تومان  

شماره کالا: 2067356
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۴۱۱

مشخصات کالا
1390-1395 هجری شمسی سال چاپ

سر آیه های وحی ( جلد شومیز )

سبکی نوین در حفظ قرآن عثمان طه

 سر آیه های وحی ( جلد سخت )

قرآنی های عزیز ! کتاب « سر آیه های وحی » با رویکرد سرعت بخشیدن و کمک به حفظ قران و تثبیت محفوظات طراحی شده است. روش استفاده از این کتاب این است که کسانی که در حفظ کردن آیات از قرآن عثمان طه استفاده می کنند باید قبل از حفظ کردن هر صفحه از قرآن عثمان طه به همان صفحه در این کتاب مراجعه کرده و تصویر آن صفحه را که شامل مکان ثابت شماره آیات، ابتدای آیات و فاصله ما بین سر آیه ها می باشد در ذهن نورانی خود بسپارند. با این روش اسکلت و شکل مخصوص هر صفحه از قرآن عثمان طه در ذهن حافظ نقش می بندد که کمک قابل توجه ای به ماندگاری محفوظیات هر صفه می کند. سپس حافظ باید به قرآن عثمان طه مراجعه کرده و بقیه آیات که در این کتاب بصورت نقطه چین آورده شده حفظ  نماید.

لازم به ذکر است که قبل از اینکه نقش و شکل هر صفحه از کتاب سر آیه وحی در ذهن شما تثبیت شود اصلا مراجعه به قرآن ننماید در واقع باید شالوده حفظ خود را با این کتاب محکم نماید تا محفوظات شما فرار نباشد.

حافظین عزیز توجه داشته باشند که این کتاب هرگز شما را از مباحثه در حفظ و سایر برنامه هایی که برای حفظ دارید بی نیاز نمی کند بلکه صرفا جهت تثبیت و ماندگاری بیشتر محفوظات طراحی شده است چرا که صفحات خالی از آیات و محیط خلوت آنها، باعث ظهور بیشتر و برجستگی شماره آیات، شماره صفحات و شماره جزء ها شده که در حفظ کردن و به ذهن سپردن این موارد بسیار اثر گذار می باشد.

امیدواریم که سبک و شیوه ای که در این مجموعه اتخاذ شده در تسریع حفظ قرآن، آشنایی با معارف قرآنی و عمل به این کتاب آسمانی کمک وافری به حافظین و عاملین به قرآن بنه ویژه جوانان عزیز نماید.

سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد