دعای کمیل و دعای توسل


وضعیت کالا:
نو (آکبند)
  قیمت: ۲,۰۰۰   تومان  

شماره کالا: 2067192
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۹۱

مشخصات کالا
1390-1395 هجری شمسی سال چاپ

دعای کمیل ، دعای توسل

به همراه ترجمه فارسی کامل ( درشت خط و الله قرمز )

 

فروش عمده کتب ادعیه تا 50% تخفیف


قیمت:10,000 ریالدعای کمیل و دعای توسل

مجموعه دعای کمیل و دعای توسل در قالب یک کتاب در قطع جیبی با جلد شومیز و با ترجمه کامل و روان با فونت کامپیوتری و درشت خط به صورت الله قرمز به تازگی توسط گروه انتشارات مشهور به چاپ رسیده است .این کتاب ارزشمند دارای توضیحات مختصر و مفیدی از دعای کمیل و دعای توسل می باشد که در ذیل بخشی از آن را میتوانید مطالعه بفرمایید.

 

دعای کمیل : علامه مجلسی (ره) در بحار الانوار آورده است که دعای کمیل از بهترین دعاهاست ، و آن دعای خضر(ع) است . حضرت علی (ع) آن را به کمیل که از خواص اصحاب آن حضرت بود تعلیم فرموده که در شبهای جمعه و نیمه شعبان خوانده شود . برای کفایت از شر دشمنان و فتح باب رزق و آمرزش گناهان نافع است .

 

دعای توسل : علامه مجلسی (ره) فرموده که در بعضی از کتب معتبره نقل کرده اند از محمد بن بابویه که این دعای توسل را از ائمه (ع) روایت کرده است و گفته است در هیچ امری نخواندم مگر آنکه اثر اجابت را به زودی یافتم و آن دعا در مفاتیح الجنان آمده است .فهرست کتاب دعای کمیل و دعای توسل :

 

دعای کمیل با ترجمه فارسی

دعای توسل با ترجمه فارسی


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد