تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1984491
کالا فروخته شده استواکر کودک

واکر کودک مارک بیبی مون یکی از بهترین وسایل برای آموزش راه رفتن به کودک است

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
آخرین فروش این کالا به قیمت ۱۵,۰۰۰ تومان در تاریخ 1396/06/09 انجام شده است.
کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.
برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۴۳۳

مشخصات کالا
واکر کودک مارک بیبی مون یکی از بهترین وسایل برای آموزش راه رفتن به کودک است این واکر به گونه ای طراحی شده است که والدین می توانند کودک خود را به آسانی تشویق به راه رفتن کنند. درضمن می توانید این واکر را تبدیل به یک واکر آغوشی کنید .

نشانه راه رفتن در کودکان از بین 9 تا 15 ماهگی آشکار می شود و والدین کودک را تشویق به راه رفتن می کنند ، همه ما در ابتدای راه رفتن دست مادر و پدر خود را میگرفتیم و با کمک آنها چند قدمی پا بر می داشتیم. کودکان باید راه رفتن اصولی را فرا بگیرند برای این کار پزشکان متخصص وسیله ای به نام واکر کودک بیبی مون را تولید کرده اند ، این واکر با طراحی دقیق و ساده خود کودک شما را به راه رفتن صحیح تشویق می کند.

کودکان در ابتدای راه رفتن بارها به زمین می خورند و نیاز به وسیله ای دارند که بتواند کمی او را در آموزش راه رفتن کمک کند. اما در نهایت پس از مدتی تلاش می‌ توانند با کمک وسایلی مانند میز و صندلی و تکیه بر آن، بایستند. در همین زمان است که کودک یاد می‌گیرد که چگونه خود را کنترل کند و بر روی لگن خود بنشیند. نشستن کودک یکی از علایم و نشانه های راه رفتن در کودک است که بعد از آن خود کودک کم کم خود را آماده راه رفتن خواهد کرد.

واکر کودک بیبی مون سرعت آموزش راه رفتن را در کودک بیشتر می کند، واکر کودک یک وسیله ساده اما کارآمد است که به مادران در حین راه افتادن کودک دلبندشان کمک شایانی می کند. حفظ تعادل کودک به هنگام راه رفتن توسط واکر کودک بیبی مون بسیار آسان می شود. طراحی فوق العاده این واکر به والدین کمک می کند که تعادل کودک را حفظ کنند و او را با خود قدم قدم زنان به حرکت در آورند. درضمن می توانید از این واکر به صورت واکر آغوشی نیز استفاده کنید، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید با انداختن دسته واکر به دور گردن خود می توانید این واکر را تبدیل به واکر آغوشی کنید.

ایمنی در راه رفتن کودک بسیار مهم است ، حتما کودک شما نیز در ابتدای راه رفتن به اشیاء زیادی که در منزل وجود دارد برخورد کرده و صدمه دیده است، واکر کودک علاوه بر حفظ تعادل کودک شما، راه رفتن او را ایمن و بی خطر می کند. لذت آموزش راه رفتن کودک خود را با واکر کودک بیبی مون تجربه کنید.

مشتری عزیز : جهت کمتر شدن هزینه تمام شده برای خریدار این کالا با پست سفارشی ارسال خواهد شد که زمان دریافت بسته در این روش کمی طولانی تر از پست پیشتاز میباشد.
این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.


کالای مشابه دیگری وجود ندارد