تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1899536
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
کالا فروخته شده است

پاجوش آلوورا گونه باربادنسیس میلر(3ماهه)

کاملا ارگانیک- وارد شده از تگزاز آمریکا(سال 2012)- کشت از طریق پاجوش- ارتفاع 20 تا 25 سانت


وضعیت کالا:

نو (غیر آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت توافقی در تاریخ 1395/07/01 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: bigdel9806 26


گزارش تخلف


نوع کالا طبیعی

 مشخصات بیشتر کالا

آلوورا بالغ بر 240 نوع است. نوع باربادنسیس میلر بیشترین خواص دارویی را دارد. 

گیاهی بسیار مقاوم، نگهداری بسیار ساده. مقاومت بسیار بالا در مقابل خشکی و شوری زیاد. فقط کافیست که از یخ زدگی محافظت شود.

فروشگاه ما گیاه خود را بدون استفاده از کوچکترین مواد شیمیایی پرورش میدهد.

کود مخصوص این گیاه در فروشگاه موجود است. 


قیمت گیاه بر اساس سن (بزرگی) گیاه میباشد: 

1تا 3 ماهه 6000 تومان

4 تا 7 ماهه 11000 تومان

یک ساله 15000 تومان


خرید بیشتر از 5 عدد، یک عدد از همان رده اشانتیون دریافت خواهید کرد.

گیاه ارسالی دارای ریشه قوی بوده و جای نگرانی برای خشک شدن احتمالی گیاه وجود ندارد. این گیاه توانایی جذب رطوبت هوا را نیز دارد. 

خواص اصلی آلوئه ورا باربادنسیس میلر: 

1)مهار کننده درد: آلوئه ورا بعد از استعمال در منطقه دردناک،درد را کاهش می دهد.برخلاف اکثر فرآورده های موجود،آلوئه ورادارای توانایی نفوذ عمیقی می باشد.آلوئه ورابه خاطر اجزا فعال موجود در آن و توانایی آنها برای نفوذ و تخفیف التهاب،درد را در لایه های عمقی پوست مهار می کند.

2)ضد التهاب-ضد آلرژی

3)اثرات التیام بخش

4)اثر کراتولیک آلوئه ورا(keratolic): این اثر شامل برداشتن پوست آسیب دیده و جایگزین آن با سلولهای پوستی جدید است.این اثر همچنین جریان آزاد خون از طریق وریدها و شریانها را امکان پذیر ساخته و آنها را از لخته های خون پاک سازی می کند.

5)اثر آنتی بیوتیکی آلوئه ورا

6)اثر تکثیر کننده سلولی آلوئه ورا:
آلوئه ورا دارای هورمونی است که رشد سلولهای جدید را تسهیل کرده و سلولهای قدیمی را حذف می کند.به خاطر وجود کلسیم در آلوئه وراک ه مقدار مایع موجود در سلولها را تنظیم می کند،تعادل داخلی و خارجی برقرار می شود.این ماده باعث حفظ سلامت سلولها در تمام بافتهای بدن می شود.
سرطان پوست:آن طور که دکتر فیث استریکلند از مرکز سرطان آندرسون در دانشگاه تگزاس می گوید،آلوئه ورا در آینده به عنوان سلاحی در برابر سرطان پوست به کار خواهد رفت.او همچنین تاکید می کند که آلوئه ورا به محافظت از دستگاه ایمنی پوست در برابر آسیب کمک می کند.
یک حقیقت مهم آن است که آلوئه ورا حاوی 17 اسید آمینه است که بدن برای تشکیل پروتئین و بافت ها به آن نیاز دارد(پروتئین ها شبکه هایی متشکل از چندین اسید آمینه هستند).علاوه بر این آلوئه ورا حاوی مواد معدنی مانند کلسیم ،فسفر،مس ،آهن ،منگنز ،منیزیم ،پتاسیم و سدیم است که عناصر ضروری برای متابولیسم و فعالیت سلولی هستند.
7)انرژی دهنده ی بدن:
آلوئه ورا به برقراری یک متابولیسم خوب یعنی تولید انرژی مورد نیاز بدن کمک می کند.همچنین این گیاه حاوی ویتامین C است که جهت تحریک و بهبود گردش خون و عملکرد صحیح دستگاه قلبی عروقی فعالیت می کند.ویتامین C توسط بدن تولید نمی شود و بنابریان باید از خارج از بدن تامین شود.این ویتامین در تقویت دستگاه ایمنی،دستگاه گردش خون و گوارش بسیار اهمیت دارد و در پیشگیری از طیف وسیعی از بیماریها از جمله زیبایی نقش بسزایی دارد.
8)اثر هضم کننده غذا:
آلوئه ورا حاوی تعداد زیادی آنزیم است.برخی آنزیم ها توسط بدن (غده لوزالمعده) تولید می شوند،اما بقیه اینگونه نیستند و باید از خارج از بدن به واسطه مواد غذایی و مکمل های طبیعی تامین شوند و در روند هضم غذا این آنزیم ها ، پروتئین ها را به اجزای اسید آمینه خود،کربوهیدراتها را به قند ساده(گلوکز) و چربی را به اسیدهای چرب می شکنند.عناصر تغییر یافته توسط روده جذب شده و به دستگاه گردش خون وارد می شوند.
یکی از اجزای آلوئه ورابه نام آلوئین به عنوان ملین استفاده می شود.آلوئین از پوسته خارجی برگ تهیه می شود.همچنین در مورد مشکلات دستگاه گوارش به نظر می رسد که آلوئه ورا تخلیه معده را به تعویق می اندازد و رها شدن مقادیر زیاده از حد اسید هیدروکلریک و آنزیم پپسین را مهار می کند.
9)اثر سم زدایی قوی بدن:
آلوئه ورا به خاطر پتاسیم موجود در آن فعالیت کبد و کلیه ها(اندام های اصلی سم زدایی)را بهبود بخشیده و آنها را تحریک می کند.آلوئه ور اهمچنین حاوی اورونیک اسید می باشد که مواد سمی را از داخل سلولها حذف می کند.
اولین باری که آلوئه ورا خورده می شود ممکمن است در بعضی افراد باعث یک اسهال خفیف شود،زیرا در ابتدا روده ها را از باکتری ها و همچنین توده های غذای موجود در چین های روده یا دیورتیکول پاک می کند.
10)تامین آب(هیدراسیون)پوست با آلوئه ورا:
آلوئه ورا عمیقا” در پوست نفوذ کرده و مایعات از دست رفته را بر می گرداند.این ماده بافت های آسیب دیده پوست را(از داخل به خارج)و سوختگی ها و آفتاب سوختگی ها را التیام می بخشد.

و ... این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه