شماره کالا: 1858621
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال رایگان به تمام نقاط ایرانیمن عسلی و کهنه

یمن عسلی و رکاب دستساز و زیبای قدیمی

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۳۰۰,۰۰۰   تومان  

یا
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۷۹

مشخصات کالا
مردانه جنسیت
نقره جنس رکاب
کلکسیونی و قدیمی کاربرد

با سلام. دوستان ایسامی حدودا 100 تا انگشتر قدیمی (40 تا 100ساله) داخل انگشترهای من هست که 30 تا را در این سری تقدیم مینمایم و ارزش واقعی این ها بابت قدیمی بودن و یمن بودنشون هست و دیدم اگر از رکاب جدا و دوباره رکاب جدید شود دیگر اثبات سن و سال نگین با مشکل مواجه میشود بهتر دیدم سند عرایضم رو بذارم همراه نگین ارائه شود . و اما چرا ارزش یمن قابل قیاس با دیگر سنگ ها نیست باید عرض کنم چون یکی از محاسن یمن که اختصاصی و خاص یمن است ثبات رنگ و غیر قابل نفوذ بودن به مایعات است و هرچه بماند خوشرنگ تر میشود و طیف رنگ عسلی تا البالوئی خاص یمن است و دیگر سنگها یا رنگ شده است و یا رگه دار و ناصاف است و یمن هر چه قدیمی تر و قرمزتر و صاف تر باشد ارزشمند تر است و اگر یمن صاف و بدون ابر و دیگر نشانهائی که برای یمن گفته میشود باشد بسیار با ارزش تر است و بدیهی است کلیه سنگهای ارزشی با بزرگتر شدنشان با ارزش تر و قیمت انها تصاعدی افزایش مییابد و دیگر خاصیت یمن مقاومت در هر گونه اب و هواست و نیاز به نگهداری و چرب کردن و .. ندارد. موفق باشید . یا حق مدد
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
i...8 :
1395/06/10    23:02
سلام .دوست عزیز سند شش دانگ دیگه چه صیغه ایی ؟ سر درنیاوردم؟

فروشنده :
1395/06/11    6:13
سلام .
عزیزم نوشتم نخواندید منظور سند 50 سال کار رکاب همراه است که پیداست بیش از 50 سال کار کرده و یمن واقعی و اصل است و نیشابور و دیگر جاهای غیر یمن نیست که رنگ شده باشد و بعد از 2سال نباتی شود.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد