CD RW -SONY اصل ژاپن-چرخدنده ای(با نمایش تست)

سالم - تمیز- به همراه تست تمامی جزییات دستگاه

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۹,۸۵۰   تومان  


شماره کالا: 1824897
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فروشنده این کالا

تعداد بازدید از صفحه : ۴۶۴

مشخصات کالا
CDWriter نوع کالا
داخل کیس - Internal داخل کیس یا اکسترنال
سونی - Sony شرکت سازنده

با سلام خدمت همه کاربران ایسامی!!

محصولات SONY در دنیا بهترین و با کیفیت ترین کالا ها هستند. این یک CD-RW قدیمی از این شرکت می باشد که در آن زمان هنوز بازار مشترک نبودند و اصالات خود  را حفظ کرده اند.

از قضا بنده خود برد این دستگاه را دیده ام و اسم حک شده JAPAN روی چیپ های آن مشاهده کردم. همچنین سیستم باز و بست درب آن نیز به صورت چرخدنده ای است و تسمه ندارد. لذا هیچ گاه ضعیف نمی شود و مثل این درایو های امروزی دربش به مشکل بر نمی خورد. این قسمت از کالا نشان دهنده اصالت و کیفیت آن است.

همانطور که کالاهای بنده را در فروشگاهم مشاهده میفرمایید، تمامی کالاها با تست ارزیابی و به نمایش گذاشته می شود تا به مشتریان خود این اطمینان را بدهم که خرید با کیفیت و خوبی خواهند داشت.

همانطور که در عکس ها ملاحظه می فرمایید بنده این دستگاه را با استفاده از نرم افزار بسیار پیشرفته ای مورد آزمایش سنگین قرار داده ام که در آن زمان باز و بست درب،نحوه خواندن، تمامی موتور ها در دور های مختلف آزمایش شده است و همانطور که می بینید سرعت میانگین به رنگ آبی نوشته شده و نمودار آن هم صعودی است.صعودی بودن و سبز و آبی بودن داده ها مهم است که نشان از سلامت کامل کالا دارد.

مازاد هزینه پست برگشت داده خواهد شد


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد