تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 1824897
کالا فروخته شده است

CD RW -SONY اصل ژاپن-چرخدنده ای(با نمایش تست)

سالم - تمیز- به همراه تست تمامی جزییات دستگاه


وضعیت کالا:

کالای استفاده شده (دست دوم)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۹,۸۵۰ تومان در تاریخ 1396/02/25 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: younes6347 275


تعداد بازدید از صفحه : ۵۲۵


نوع کالا CDWriter
شرکت سازنده سونی - Sony

 مشخصات بیشتر کالا

با سلام خدمت همه کاربران ایسامی!!

محصولات SONY در دنیا بهترین و با کیفیت ترین کالا ها هستند. این یک CD-RW قدیمی از این شرکت می باشد که در آن زمان هنوز بازار مشترک نبودند و اصالات خود  را حفظ کرده اند.

از قضا بنده خود برد این دستگاه را دیده ام و اسم حک شده JAPAN روی چیپ های آن مشاهده کردم. همچنین سیستم باز و بست درب آن نیز به صورت چرخدنده ای است و تسمه ندارد. لذا هیچ گاه ضعیف نمی شود و مثل این درایو های امروزی دربش به مشکل بر نمی خورد. این قسمت از کالا نشان دهنده اصالت و کیفیت آن است.

همانطور که کالاهای بنده را در فروشگاهم مشاهده میفرمایید، تمامی کالاها با تست ارزیابی و به نمایش گذاشته می شود تا به مشتریان خود این اطمینان را بدهم که خرید با کیفیت و خوبی خواهند داشت.

همانطور که در عکس ها ملاحظه می فرمایید بنده این دستگاه را با استفاده از نرم افزار بسیار پیشرفته ای مورد آزمایش سنگین قرار داده ام که در آن زمان باز و بست درب،نحوه خواندن، تمامی موتور ها در دور های مختلف آزمایش شده است و همانطور که می بینید سرعت میانگین به رنگ آبی نوشته شده و نمودار آن هم صعودی است.صعودی بودن و سبز و آبی بودن داده ها مهم است که نشان از سلامت کامل کالا دارد.

مازاد هزینه پست برگشت داده خواهد شد


این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه