CD ROM SAMSUNG بکر (با نمایش تست)

سالم - تمیز- به همراه تست تمامی جزییات دستگاه

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۵,۰۰۰   تومان  


شماره کالا: 1824880
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فروشنده این کالا

تعداد بازدید از صفحه : ۵۰۳

مشخصات کالا
CDROM نوع کالا
داخل کیس - Internal داخل کیس یا اکسترنال
سامسونگ - Samsung شرکت سازنده

با سلام خدمت همه کاربران ایسامی!!

محصولات شرکت samsung از کیفیت و محبوبیت خوبی در بازار و عموم مردم برخوردار است. درایو این شرکت دارای سیستم کنترل فرمان بسیار پیچیده ای می باشد و هنگامی که دیسک دارای خش یا مشکلی باشد، در خواندن اصلاح گر آن عمل کرده و نسبت به بقیه درایوها عملکرد بسیار بهتری دارد.

همچنین هنگام باز و بست درب در صورتی که درب در حال حرکت به سمت عقب و جلو باشد، دکمه آن غیر فعال می شود تا درب کاملا بایستد و این امر از اشتباه کاربری جلوگیری می کند.

همانطور که کالاهای بنده را در فروشگاهم مشاهده میفرمایید، تمامی کالاها با تست ارزیابی و به نمایش گذاشته می شود تا به مشتریان خود این اطمینان را بدهم که خرید با کیفیت و خوبی خواهند داشت.

همانطور که در عکس ها ملاحظه می فرمایید بنده این دستگاه را با استفاده از نرم افزار بسیار پیشرفته ای مورد آزمایش سنگین قرار داده ام که در آن زمان باز و بست درب،نحوه خواندن، تمامی موتور ها در دور های مختلف آزمایش شده است و همانطور که می بینید سرعت میانگین به رنگ آبی نوشته شده و نمودار آن هم صعودی است(گرچه کمی نوسان دارد که مربوط به خود دیسک است). صعودی بودن و سبز و آبی بودن داده ها مهم است که نشان از سلامت کامل کالا دارد.

مازاد هزینه پست برگشت داده خواهد شد


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد