پاور AcBel ME2 400 (با نمایش تست)

400 وات REAL - برند معتبر

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۷۰,۰۰۰   تومان  


شماره کالا: 1824566
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فروشنده این کالا

تعداد بازدید از صفحه : ۵۳۰

مشخصات کالا
ای سی بل - AcBel شرکت سازنده

آیا میدانستید پاور های شرکت acbel دارای 8 گواهینامه بین المللی در سلامت و کنترل کیفیت جهانی است. درحالی که به شرکت green به علت تحریم هیچ کدام از این گواهینامه هارا نداده اند.(شرکت گرین آرم این گواهینامه ها را روی محصولاتش می زند ولی در سایت های بین اللملی مثال FC و ROHS اسم شرکت گرین وجود ندارد!) اما اسم شرکت ACBEL را می توانید در سایت های آن ها دنبال کنید. چرا که کالاهای این شرکت وارداتی اند و در دنیا یکی از رقیب های اصلی شرکت Cooler master بوده و با آن برابری می کند.

این کالایی بکر است، همانطور که در عکس های نیز مشخص است فن های آن بدون گرد و خاک است و بسیار روانند که نشان از بکر بودن و با کیفیت بودن این کالای کارکرده را نیز دارد.

*** .. از ویژگی مهم پاور های این شرکت این است که همانند cooler master دارای محافظ خروجی داخلی است و شما نمی توانید به صورت دستی و یا بدون cpu کامپیوتر خود را روشن کنید این امر از نوسانات برق و سوختگی هایی در اثر اشتباهات اتصال قطعات کامپیوتر جلوگیری می کند.

-        این پاور 400 وات واقعی را تولید می کند و دو خط 12 ولت دارد که جمعا با یکدیگر 32 آمپر (دو تا 16 آمپر روی هر ریل 12) تولید می کند.

-        این پاور دارای 2 کابل با سوکت مولکس میباشد

-        این پاور دارای 4 کابل با سوکت ساتا میباشد

-        این پاور دارای  کابل Atx برای cpu با سوکت 8 پین (دوتا 4 پین جداشونده) میباشد

-        این پاور دارای  کابل Atx برای گرافیک با سوکت 6 پین میباشد

پاور فاقد نویز و صدای اضافه هست. خروجی ها همانطور که در عکس با تستر مشهود است کاملا رگوله شده هستند. این تست را نشان داده ام که از خرید خود مطمئن باشید.

مازاد هزینه پستی عودت خواهد شد


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد