تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است

شماره کالا: 1705585
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
کالا فروخته شده است
کالای مجازی

آموزش کسب درآمد با اینستاگرامآخرین فروش این کالا به قیمت 2,000 تومان در تاریخ 1395/05/17 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.

فرمت فایل:نامشخص (اطلاعات بیشتر پس از پرداخت وجه به خریدار نشان داده می شود)فروشنده این کالا


نام کاربری: abmud73 53


گزارش تخلف

 مشخصات بیشتر کالا

کار خود را با علم جلو ببرید تا در کمترین زمان به بیشترین موفقیت برسید.

موضوع و هدف کتاب راز اینستاگرام چیست؟

موضوع کتاب راز اینستاگرام، آموزش روشی خاص و فوق العاده برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام می باشد.


منظور از کسب درآمد، فروش اکانت و فالوور و … می باشد؟

خیر ! موضوع کتاب راز اینستاگرام ، آموزش روش و مطلبی است که از طریق آن افراد و حتی شرکت های بزرگ اروپا و آمریکا سال ها اقدام به کسب درآمد نموده اند. در واقع مدل ذکر شده در کتاب سال ها قبل در دیگر شبکه های اجتماعی برای کسب درآمد استفاده می شده است و در چند سال اخیر با تاسیس و معرفی اینستاگرام، افراد و شرکت ها این روش را در اینستاگرام نیز پیاده کرده و به موفقت های خیره کننده ای نسبت به سایر شبکه های مجازی دست پافته اند.

این مدل اثبات شده و موفق، توسط شرکت ها به کار گرفته می شود، این بدان معنیست که مدل فوق تمام فیلترهای ضروری شرکت ها برای پیاده سازی، بازگشت سرمایه، کسب درآمد و پایدار بودن را کاملا گذرانده و اکنون به عنوان یکی از ارکان های کسب درآمد شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.


کتاب راز اینستاگرام بر چه اساسی عمل می کند؟

کتاب راز اینستاگرام ، کتابی علمی است، بدین معنی که اصول پیاده شده در کتاب کاملا علمی و بر اساس اصول  ،بازاریابی  ،می باشد. این ویژگی باعث می شود در تمام زمینه های قابل اجرا و پیاده سازی باشد.

تمام کتاب های مبتنی بر علم در یک اصل مهم مشترک می باشند و آن پایدار و قابل اجرا بودن مطالب در تمام بازه های زمانی و در تمام شرایط می باشد. بنابراین تنها دغدغه ی  ،شما مطالعه و درک مفاهیم کتاب خواهد بود تا با پیاده سازی آن (کپی کردن اصول کتاب) به هدف های تعیین شده خود و کتاب برسید.


مدت زمان لازم برای رسیدن به اولین کسب درآمد چه مدت می باشد؟

برای کسانی که اکانت اینستاگرام آنها حداقل 1000 نفر فالوور دارد حداکثر زمان لازم برای رسیدن به اولین کسب درآمد 1 هفته می باشد.  ،این بازه ی زمانی با افزایش فالوور کاهش می یابد. بدین صورت که به ازای هر 1000 نفر  ،زمان کسب درآمد یک الی دو روز کاهش می یابد

برای کسانی که تعداد فالوور های آنها کمتر از 1000 نفر بوده این مدت زمان به حداقل 2 هفته افزایش می یابد. بنابراین قویا توصیه می شود قبل از پیاده سازی کتاب ، تعداد فالوور های خود را حداقل به بالای 1000 نفر افزایش دهید.


حداقل و حداکثر میزان کسب درآمد با این روش چقدر می باشد؟

 ،حداقل میزان کسب درآمد زمانی اتفاق می افتد که شما مطالب کتاب را به طور کامل پیاده سازی نکرده باشید. در این حالت با فرض پیاده سازی حداقلی اصول کتاب، این اطمینان به شما داده می شود که می توانید به درآمد ماهیانه 4 میلیون تومان دست یابید.

حداکثر میزان کسب درآمد کاملا متفاوت می باشد. یعنی با توجه به نوع فعالیت شما و تعداد فالوور هایی که توانسته اید جمع آمری بکنید، می توانید به راحتی به درآمد بالا 20 میلیون تومان در ماه دست یابید.

البته در کتاب یک نمونه از میزان درآمد و تمام پروسه های پیموده شده برای رسیدن به آن درآمد را به عنوان مثال ذکر کرده ایم. درآمد ذکر شده در کتاب بسیار بیشتر از درآمدی می باشد که در بالا ذکر کرده ایم ( 20 میلیون تومان ). توجه داشته باشید که درآمد ذکر شده مثالی واقعی بوده و شما می توانید با کپی کردن روش ذکر شده برای آن نمونه و پیاده سازی آن در حساب کاربری خود، به رقمی مشابه با آن درآمد دست یابید.


هزینه های اولیه برای شروع کسب درآمد با اینستاگرام چیست؟

صفر ! بله در واقع فقط هزینه ی اینترنت برای استفاده از اینستاگرام می پردازید که به عنوان مخارج برای کسب درآمد از اینستاگرام محسوب نمی شود


کتاب راز اینستاگرام مناسب چه کسانی است؟

در واقع در این روش هیچگونه محدودیتی از لحاظ سنی و شغلی و حتی  ،تخصص وجود ندارد. کافیست زمینه ی خود را انتخاب کنید و سپس بلافاصله شروع به کسب درآمد نمایید.


آیا بعد از مطالعه ی کتاب راز اینستاگرام، به کتاب دیگری جهت کسب درآمد نیاز داریم؟

برای کسب درآمد از اینستاگرام، نیازی به کتاب دیگری در این زمینه نمی باشد. البته ما به انتخاب شما احترام می گذاریم. اما برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه می توانید مستقیما از کتاب راز اینستاگرام استفاده کنید. با مطالعه ی این کتاب خود به این نتیجه خواهید رسید

توجه کنید : این کتاب با کتاب های موفقیت یا کتاب های با عنوان یک شبه میلیونر شوید کاملا متفاوت می باشد.

کتاب های فوق بر اساس توهمات نویسنده فقط برای کسب درآمد شخصی نوشته می شوند و هیچگونه مدل اقتصادی و عملی که در شرایط واقعی قابل اجرا باشد را ارائه نمی دهد. ،این نوع کتاب ها فقط باعث موفقیت نویسنده ی کتاب می شود و هیچگونه سودی برای خواننده نداشته بلکه باعث از دست رفتن وقت و انرژی خواننده می شود.

برخلاف فوق، کتاب راز ،اینستاگرام از مدل اثبات شده برای کسب درآمد استفاده می کند که به طور روزمره در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

این بدان معنیست که مدل کسب درآمد عنوان شده کتاب چکیده و خلاصه ی سال ها تحقیق و صرف هزینه های هنگفت می باشد که شما به سادگی می توانید بدون پرداخت آن هزینه ها، مستقیما از یک روش موفق و نهایی برای کسب درآمد استفاده ،کنیدبعد از 20 مرداد، قیمت کتاب به قیمت اصلی یعنی 49 هزارتومان باز خواهد گشت ما برای رسیدن به این روش میلیون ها تومان پول و 2 سال زمان هزینه کردیم


شما بدون تکرار مسیر ما، مستقیما و بدون هزینه، از تنها روش عالی برای

کسب  ،درآمد از اینستاگرام استفاده کنید.این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه