تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 1670987
کالا فروخته شده است

بذر گوجه شکلاتی بلک چری CHOCOLAT CHERRY

بسته 10عددی بذر آمریکایی F1


وضعیت کالا:

نو (غیر آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۳,۰۰۰ تومان در تاریخ 1395/09/17 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: yasami2621 143


تعداد بازدید از صفحه : ۱۴۵


نوع بذر بذر سبزیجات و صیفی جات

 مشخصات بیشتر کالا

گوجه چری از خانواده گوجه فرنگی است که به آن گوجه گیلاسی یا گوجه مینیاتوری هم می گویند. این نوع گوجه به دلیل شکل خاصی که دارد در تزیینات انواع غذاها و سالادها از آن استفاده می شود و  در بین مردم محبوبیت ویژه ای دارد.

گوجه چری به صورت بذر کشت میشود. یافتن بذر مرغوب مهمترین قسمت از عملیات کشت میباشد

خاک مناسب

اگر میخواهید گوجه چری را در باغچه کشت کنید، مقداری خاک برگ و ورمی کمپوست را با خاک مخلوط کنید. و برای کشت در گلدان مخلوط کوکوپیت + پیت ماس + خاک باغچه ترکیب خوبی است.

نور

برای کاشت گوجه چری، نور فراوان خورشید لازم است. اگر میخواهید  این محصول را در خانه برداشت کنید، محلی نورگیر  در پشت پنجره را برای قرار دادن گلدان انتخاب کنید. در صورت داشتن بالکن دارای نور کافی در آپارتمان خود نیز میتوانید گلدان را به آنجا منتقل کنید.

روش کاشت

برای کاشت بذر گوجه چری،بذرها را باید ابتدا در جایی به جز باغچه یا گلدان مورد نظر بکارید تا جوانه بزند و بعد از جوانه زدن بذرها، نشاء ها را به مکان اصلی کاشت منتقل کنید. به این روش خزانه کاری میگویند.  بعد از حدود دو هفته و هنگامی که نشاء ها دو برگی شدند آن ها را به محل اصلی کاشت منتقل کنید.

آبیاری

کشت این محصول به آب فراوان و رطوبت نیازمند است. قبل از سبز شدن و انتقال نشاء به محل اصلی همیشه باید خاک دارای رطوبت باشد و پس از آن نیز هر دو روز یکبار گیاه باید آبیاری شود Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA
این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه