تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 1653628
کالا فروخته شده است

عینک واقعیت مجازی VR Shinecon + کنترلر بلوتوث

عینک هوشمند،واقعیت مجازی،سه بعدی + کنترلر بلوتوث


وضعیت کالا:

نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۱۲۲,۰۰۰ تومان در تاریخ 1395/09/13 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: vilo24 1283


تعداد بازدید از صفحه : ۷۹۷

 مشخصات بیشتر کالا

واقعیت مجازی فناوری‌ای است که در آن محیط مجازی در جلوی چشمان شما قرار می‌گیرد. به این‌گونه که بدن انسان با محیط عینک مجازی همگام می‌شود. وقتی هدست واقعیت مجازی را در جلوی چشمان خود قرار می‌دهید، فضایی را می‌بیند که با تغییر حرکت صورت به اطراف، محیط نیز تغییر می‌کند و با جهت دید شما همگام می‌شود. این محیط‌ها ممکن است یا به‌صورت گرافیک رایانه‌ای سه‌بعدی یا فیلم و تصویری 360 درجه از محیط‌های مجازی باشند که از قبل ثبت‌شده‌اند. تصویر ایجادشده در عینک واقعیت مجازی به‌گونه‌ای است که هر وقت سرخود را حرکت می‌دهید، تصویری که می‌بینید هم تغییر می‌کند، به صورتی که احساس می‌کنید در آن محیط قرار گرفته‌اید و واقعیت را لمس می‌کنید. با عینک واقعیت مجازی می‌توانید بازی‌هایی با هیجان بالا را تجربه کنید. در این حالت حس این که خودتان نقش اول آن بازی هستید را خواهید داشت. یا می‌توانید از دیدن مکان‌های جذاب لذت برده و حس یک سفر خوب را تجربه کنید.


                                                  


این عینک که با برند VR SHINECON  معروف شده است دارای دو پیچ در دو طرف عینک بوده که با استفاده از می توانید فاصله صفحه نمایش گوشی با لنز ها را تنظیم نمایید.در ضمن در بالای عینک نیز اهرمی قرار دارد که فاصله دو لنز نسبت به یکدیگر می توانید تنظیم نمایید.از دیگر قابلیت های این عینک وزن سبک آن می باشد و الیاف کناری نیز از جنس نانو بوده که برای جلوگیری از حساسیت های پوستی از آن استفاده شده است.


                                  
از دیگر ویژگی های این عینک می توان به جنس رزین لنز که با کیفیت بالای نوری توانسته کیفیت خوبی برای تماشای فیلم و بازی بدان اشاره کرد.از دیگ ویژگی های لنز این عینک می توان به استفاده طولانی مدت از این عینک اشاره کرد بدون اینکه چشم کاربر اذیت شود.

                                        
                                         یکی دیگر از ویزگی های این عینک داشتن درپوش جلویی است که می توانید انر جدا کرده تا مسیر هوا بتواند در گردش باشد و از تعرق داخل عینک جلوگیری کند.

                                             

این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.