یخ نوش کوچک

یخ نوش کوچک MP

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
خرید   عدد از ۲۰ عدد به قیمت ۱۰,۰۰۰   تومان  


شماره کالا: 1594855
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فروشنده این کالا

تعداد بازدید از صفحه : ۳۲۸

مشخصات کالا

شرکت پیشرو تولید صنعت فعالیت خود را از سال 1377در زمینــه تولید قطعات خـــــودرو آغاز کرد و در سال های اخیر به ویژه از سال 1384 تا کنون موفق به تولید و عرضۀ محصولاتی متمایز و کــــــــاربردی جهت پاسخگویی به نیـازهای خاص مشتریان خود شده است. شرکت پیشرو در کارنامه فعالیت خود مفتخر بـــــه کسب دو گــــــواهینــــــامه ثبت شرکت پیشرو تولید صنعت فعالیت خود را از سال 1377در زمینــه تولید قطعات خـــــودرو آغاز کرد و در سال های اخیر خاص مشتریان خود شده است. شرکت پیشرو در کارنامه فعالیت خود مفتخر بـــــه کسب دو گــــــواهینــــــامه ثبت اختراع برای محصولات خود می باشد و همچنین در اولین جشنواره ملی تولید کنندگان جوان در تاریخ 30 آبــــان سال مدیر عامل شرکت به عنوان صنعتگر برتر کشور شناخته شده است.

شما می توانید تشنگی خود را در هر مکان و در هر زمان برطرف نمایید M.P.ICE نوشیدنی مورد علاقه شما را حداقل به مدت 15 ساعت خنک نگه می دارد .

موارد استفاده : در اتومبیل ، هنگام سفر ، دانش آموزان در مدارس ، هنگام کوهنوردی و پیک نیک ، هنگام انجام کارهای روزمره و ...

مشخصات ظاهری : دسترسی سریع به درپوش بطری ، عایق برودتی ، ایستادگی در هر سطح ، قابلیت شست و شو.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد