سنسور نقطه مرگ بالا پراید ساژم

جنس اصلی دربسته بندی سایپا(مخصوص پراید ساژم)

وضعیت کالا:
نو (آکبند)
خرید   عدد از ۳ عدد به قیمت ۳۵,۰۰۰   تومان  


شماره کالا: 1498073
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فروشنده این کالا

تعداد بازدید از صفحه : ۸۹۴


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
j...2 :
1395/10/26    23:54
سلام از بنده اس
کاملا متوجه هستم منظورم از ضمانت رسیدن محصول به بنده است به صورت سلامت کامل والا تا حالا زیاد از فروشگاههای سایپا خرید داشتم کاملا به نوع بسته بندی وحتی کد درج شده بر روی آن اطلاع دقیق دارم.
قصد هیچ گونه بی حرمتی به شما و سایت محترم رو ندارم حتما خریدارم ولیکن با اطمینان کامل.
ممنون.

فروشنده :
1395/10/27    8:47
سلام مجدد
خیالتون از لحاظ بسته بندی ورسیدن سالم کالا بدستتون کاملا راحت باشه . ضمنا وجه پرداختی شما نزد سایت ایسام میمونه تا کالا بدست شما برسه و تا زمانی که شما دریافت وصحت وسلامت کالا را در سایت تائید نکرده اید وجه مورد نظر به حساب فروشنده واریز نمیشود. با تشکر

j...2 :
1395/10/28    :23
سلام
یه بار خرید اینترنتی داشتم که پول رو درب منزل به پست چی میدادم وبعد سفارشو تحویل میگرفتم! قصد اذیت ندارم چون به ای سنسور خیلی نیاز دارم !زیاد از این قطعه حریدم همه غیر استاندارد بودن شما به بنده حق بدید !اگه لطف بفرمائید که به طریق دیگه معامله صورت بگیره ممنون میشم.

فروشنده :
1395/10/29    9:07
سلام
خرید ازایسام این مزیت رو داره که وجه پرداختی شما نزد ایسام محفوظ میمونه وتا زمانی که کالا بدست شما نرسیده وشما اعلام رضایت نکردید وجه مورد نظر به فروشنده پرداخت نمیشه.خیالتون راحت باشه بایک بار خرید ازایسام متوجه خواهید شد که خرید ازاین سایت بهترین نوع خرید اینترنتی است. ضمنا این سنسور جنس اصلی هست پشیمون نمیشید. با تشکر

  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد