رفتن به مسافرت
فروشنده این کالا تا تاریخ 1396/01/10 امکان ارسال کالا را ندارد.
شما می توانید کالا را خریداری نمایید و فروشنده پس از تاریخ فوق کالا را برای شما ارسال خواهد کرد.


مجله کالایاب خودرو شماره 35

مجله کالایاب خودرو شماره 35

وضعیت کالا:
نو (غیر آکبند)
  قیمت: ۱۵,۰۰۰   تومان  

یا

شماره کالا: 1465994
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فروشنده این کالا

تعداد بازدید از صفحه : ۴۵۳

مشخصات کالا
ورزشی و ماشین طبقه بندی موضوعی
1390-1395 هجری شمسی سال چاپ

ویژه نامه شاسی بلندهای کالایاب خودرو به همه پرسش ها پاسخ می دهد. این شماره با توجه ویژه­‌ای به کلاس شاسی­‌بلند تهیه شده است. همان­طور که می‌دانید شاسی‌بلندها همواره از مورد توجه‌ترین کلاس‌های بازار به حساب می‌آیند و شاید شما نیز از علاقه‌مندان این کلاس پرطرفدار باشید.

ویژه‌‌ نامه شاسی‌بلند دارای سه بخش است:

بخش اول: به معرفی 40 شاسی‌بلندی که زمزمه ورود آن‌ها با توجه به خبرهای دوران پساتحریم و همچنین پیشنهاد تعرفه‌های جدید گمرک ایران شنیده می‌شود، پرداخته شده است.

بخش دوم: حدود 40 شاسی‌بلند صفرکیلومتر نیز در حال حاضر در بازار وجود دارد که کم‌وکیف آن‌ها را می‌توانید در بخش دوم جویا شوید.

بخش سوم: شامل بیش از یکصد شاسی‌بلند دست‌دوم است که در 15 گروه استاندارد از نظر کلاس و قیمت قرار گرفته‌اند و امکان انتخاب هوشمندانه‌تری را برای شما میسر می‌سازد. مخصوصا که جدول قیمت کلیه شاسی‌بلندهای نو و دست‌دوم را در انتها می‌توانید ببینید.

علاوه­‌ براین سه بخش سایر خودروهای بازار همچون گذشته مورد توجه ما بوده‌­اند، از جمله مدل­های جدید آئودی که سر و صدای زیادی به پا کرده­‌اند.


با خرید چند کالا بصورت همزمان از فروشگاه هزینه ارسال را کاهش دهید و فقط یکبار هزینه ارسال پرداخت کنید سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد