روش های کم هزینه بازاریابی

سالم

وضعیت کالا:
نو (غیر آکبند)
  قیمت: ۱۱,۰۰۰   تومان  

یا

شماره کالا: 1464247
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فروشنده این کالا

تعداد بازدید از صفحه : ۳۰۰

مشخصات کالا
DVD نوع رسانه
صوتی و تصویری نوع کالا
فارسی زبان آموزش
ندارد زیرنویس فارسی
ایرانی محصول ایرانی یا خارجی
VCD/DVD player و کامپیوتر قابلیت پخش

این فیلم آموزشی مکملی مناسب برای خوانندگان کتاب شکستن مرزهای فروش است.

چرا بسیاری از کارآفرینان و صاحبان شرکت ها در بازاریابی موفق نیستند؟

مشکل اصلی، آشنا نبودن با روش های بازاریابی است. تصور اشتباهی که در بسیاری از افراد وجود دارد آن است که مشکل کمبود بودجه برای تبلیغات و بازاریابی است.

ولی شما از افرادی نباشید که چنین طرزفکری دارند. فرض کنید فردی حاضر شود به شما چندصد میلیون تومان قرض بدهد تا با آن به بازاریابی و تبلیغات بپردازید. مطمئن باشید بسیاری از مدیران حتی اگر صدها میلیون پول داشته باشند، با تبلیغات و بازاریابی تمامی آن پول را به هدر خواهند داد. پس مشکل اصلی داشتن سرمایه نیست، بلکه آشنا بودن با روش های بازاریابی و همچنین داشتن شور و شوق و انگیزه قوی برای موفقیت است. اگر شما از این نوع افراد هستید که حاضر نیستید تسلیم شوید و سرمایه کمی در اختیار دارید، این محصول برای شما ساخته شده است.

در این فیلم آموزشی ژان بقوسیان نویسنده کتاب شکستن مرزهای فروش در دو ساعت روش های کم هزینه ای را معرفی می کند که می تواند تاثیر قابل توجهی بر میزان فروش شما بگذارد.

مطالب این دی.وی.دی آموزشی برگرفته از کارگاه روش های نوین افزایش فروش است. اگر در کارگاه روش های نوین افزایش فروش شرکت نکرده اید، فرصت خوبی است تا در آرامش شخصی خودتان این فیلم آموزشی را مشاهده کنید.بخشی از مطالب فیلم آموزشی: کسب و کار خود را در بیرون از محیط کار تبلیغ کنید. نوشتن پیام کسب و کار بر اتومبیل شرکت تبدیل فاکتور به ابزاری برای فروش سیستم انتظار تلفنی را به درآمد تبدیل کنید. از اینترنت استفاده کنید. استفاده از لباس های رسمی از بسته بندی محصولات بهترین استفاده را ببرید استفاده از کارت ویزیت برای بازاریابی   انتخاب نام مناسب برای کسب و کار و محصولات یادآوری به مشتریان برای خرید مجدد با مشتریان در تماس باشید. ساخت برنامه وفاداری برای مشتریان نوشتن مطلب مطبوعاتی دادن جوایز در مسابقات شرکت در نمایشگاه ها برای یافتن مشتریان جدید


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد