تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 1290211
کالا فروخته شده است

مانیکور ناخن سالن شیپر

ست کامل و اورجینال ست ناخن با برند سالن شیپر


وضعیت کالا:

نو (آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۲۳,۵۰۰ تومان در تاریخ 1395/02/20 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: linebl8357 167


تعداد بازدید از صفحه : ۶۹

 مشخصات بیشتر کالا

خانم ها همیشه به زیبایی ناخن و دست خود اهمیت می دهند و از خرید لاک ، برچسب ناخن و ... که به زیبایی دست و ناخن مرتبط است خسته نمی شوند ، پس اگر به دنبال خرید هدیه ای متفاوت برای همسر و دوست خود هستید حتما ست مانیکور ناخن سالن شیپر را خریداری کنید . ست حرفه ای مانیکور ناخن سالن شیپر Salon Shaper یک ست بسیار جالب و کامل برای انواع آرایش ناخن و مانیکور حرفه ای و آسان توسط خود شما و در خانه است . دیگر نیازی به دادن هزینه های زیاد سالن آرایش برای مانیکور یا پدیکور ناخن نیست زیرا خود شما با یک سالن شیپر ، یک مانیکوریست حرفه ای خواهید بود. محصولی بی نظیر برای دختران و خانمهای ایرانی ، برای داشتن جذابیت و زیبایی بیشتر ، ست مانیکور سالن شیپر برای داشتن دستانی زیبا و توجه برانگی.


ست کامل مانیکور سالن شیپر دارای چه وسایلی است؟

سوهان نمدی:
این سوهان به شما کمک می کند لبه های ناخن شما را صاف کنید و این کار باعت رشد سریع تر ناخن های شما نیز خواهد شد ، سوهان نمدی مقاوم است و با استفاده های مکرر از بین نخواهد رفت ، گرد کردن ناخن های دست و پا کار اصلی این سوهان در پکیج سالن شیپر می باشد.

سوهان پینه های پوستی:

کف دست ، دور ناخن ، کف پا و مکان هایی که فشار بر روی آن است دچار پینه می شود که با تراشیدن روی آن پوست شما دوباره با حالت اول بر می گردد ، دستگاه سالن شیپر با سوهان مخصوص شما را در از بین بردن پینه های پوستی کمک خواهد کرد.

سوهان مخروطی:
بعضی از جاهای بدن مانند دور ناخن ها به سختی در دسترس سوهان ها قرار می گیرد ، سوهان مخروطی بهترین وسیله برای برطرف کردن پینه های دور ناخن است که در ست سالن شیپر می توانید از آن استفاده کنید.

سوهان دیسکی:

سالن های آرایش حرفه ای همیشه از این ابزار برای دقیق تر صاف کردن ناخن استفاده می کنند ، اگر میخواهید با دقت بیشتر ناخن خود را شکل دهید از سوهان دیسکی در ست سالن شیپر استفاده کنید.

سوهان نرم:
براق بودن ناخن زیبایی دست را چندین برابر می کند ، سوهانی که می توانید ناخن خود را با آن صاف و براق کنید سوهان نرم است که در ست مانیکور سالن شیپر این سوهان وجود دارد.

این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه