تن ساز همراه

تن ساز همراه معجزه ورزش آپارتمانی

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۱۹۰,۰۰۰   تومان  

یا

شماره کالا: 1286100
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
فروشنده این کالا

تعداد بازدید از صفحه : ۷۹۷

مشخصات کالا
ن ساز همراه، یک دستگاه ورزشی جدید است که برای استفاده همه اعضای خانواده طراحی شده و همتای خارجی ندارد. 

کم جا، سبک،  قابل نصب در مراکز مختلف

چربی سوزی و فرم دهی همه اعضاء بدن

جایگزین مناسب برای تردمیل

تن ساز با قیمتی ناچیز و مناسب

دارای تأییدیه سازمان تربیت بدنی و گواهی‌نامه ثبت اختراع

این دستگاه ساخت ایران که دارای گواهی ثبت اختراع و تائیدیه سازمان تربیت بدنی است، بازه گسترده ای از بیش از 85 حرکت ورزشی را تحت پوشش قرار می دهد و همانند یک باشگاه ورزشی متحرک، امکان تقویت تقریباً تمام عضلات و ماهیچه های بدن توسط آن وجود دارد. علاوه بر این، بر خلاف بسیاری از دستگاه های سنگین و گران قیمت خارجی و داخلی، این دستگاه کاملاً امن و بی خطر بوده و در خانه هایی که فرزندان خردسال نیز دارند قابل استفاده است.

این وسیله اعجاب‌انگیز با خلاقیت و نوآوری حیرت انگیزی که در آن بکار رفته است قادر است تا 85 حرکت ورزشی‌ای را که باعث چربی سوزی یا فرم دهی تقریباً تمامی عضلات بدن می‌شود را پوشش دهد.

این 85 حرکت ورزشی، در واقع حرکت‌های عمومی هستند که افراد بدون داشتن مربی و صرفاً با توجه به تصاویر فهرست محصول، می‌توانند آن‌ها را اجرا نمایند. تعدادی حرکت تخصصی دیگر هم وجود دارد که کاربر صرفاً با نظارت مربی می‌تواند آن‌ها را اجرا نماید. این حرکات در کاتالوگ محصول درج نشده است.

دستگاه‌ها و وسایل ورزشی مختلف خارجی و ایرانی به چهار دلیل مهمِ بزرگ، جاگیر  و گران بودن و همچنین محدودیت تعداد حرکات، نتوانسته‌اند در بین خانواده‌های ایرانی جا باز  کرده و به عنوان یک ابزار فراگیر و کاربردی محسوب شوند.

به عنوان نمونه دستگاه‌های تردمیل (دوِثابت) با وزنی سنگین و قیمتی میلیونی صرفاً یک یا نهایتاً دو حرکت ورزشی را پشتیبانی می‌نمایند، یا برخی دستگاه‌های گران قیمت خارجی دیگر، صرفاً برای پشتیبانی از چند حرکت ورزشی ساخته می‌شوند.


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.

برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.
m...7 :
1395/05/01    16:00
سلام
لطفا چند تا عکس از کارایی دستگاه بذارید
ممنون

فروشنده :
1395/05/07    13:09
باسلام
تو قسمت گوگل کلمه کارایی تن ساز همراه رو تایپ کنید و عکسها را مشاهده نمایید... باتشکر

  کالاهای مشابه

سایر کالاهای مشابه ›› کالای مشابه دیگری وجود ندارد