تعدادی از کالاهای مشابه که در سایت موجود است


شماره کالا: 1233426
کالا فروخته شده است

بذر میوه کوپایو Copao Fruit ترش و خوشمزه

بسته 3 عددی بذر میوه کوپایو Copao Fruit ترش و خوشمزه


وضعیت کالا:

نو (غیر آکبند)


آخرین فروش این کالا به قیمت ۹,۰۰۰ تومان در تاریخ 1395/02/19 انجام شده است.


کالا به صورت خرید عادی به فروش رسیده است.


برای مشاهده کالاهای مشابه در حال فروش به پایین صفحه مراجعه کنید.
فروشنده این کالا


نام کاربری: jvdt1.8926 1497


تعداد بازدید از صفحه : ۴۱۶

 مشخصات بیشتر کالا

بسته 3 عددی بذر میوه کوپایو  Copao Fruit ترش و خوشمزه

بذر ها حقیقی می باشند و محصول کشور کانادا با گواهی اصالت و بهداشت گیاهی هستند و خوشبختانه مانند سایر بذرهای ارزان موجود در بازار چینی نمی باشد.

خرید چند بذر مختلف با هم از فروشگاه ما شامل تخفیف هزینه پستی می شود و فقط یک هزینه پستی دریافت می شود.
با خرید هر 10 بسته بذر یک بسته بذر هدیه (اشانتیون) به انتخاب خودتان دریافت کنید.

http://exotic.esam.ir


کوپایو Copao Fruit میوه یک نوع کاکتوس به نام "اولیک نیا" با نام علمی Eulychnia acida هست از خانواده Cactaceae که مصرف خوراکی دارد و در کشور شیلی بسیار پر طرف دار هست. این میوه ترش و بسیار خوشمزه هست.

زادگاه اولیک نیا پهنه های شمالی کشور شیلی می باشد. این واژه به معنای یک جسم استوانه ای روشن و  درخشان است. رشد این کاکتوس ها به شکل راست بوده ولی در پاره ای از گونه ها دارای شاخه هایی آزاد و همانند درخت، منشعب هستند. بلندای این گونه می تواند به 5 متر هم برسد.

تنه اصلی به قطر ۲۵ سانتیمتر و به رنگ سبز یا آبی سبز است و شاخه ها نیز قطرشان به ۱۰ سانتیمتر می رسد. بدنه آن دارای ۱۰ تا ۱۷ شیار با آرئول های جدا و پرزهایی به رنگ سفید است (روی ساقه های جوان نیز پوشیده از پرزهای سفید رنگ و آرئول ها هستند). اولیک نیاها کاکتوس هایی، با پایداری فراوان بوده، شرایط مدیترانه ای و جایگاه آفتابی، خاک مخلوط و استراحت زمستانه را می پسندند. رشد آنها روی ریشه خودشان انجام می گیرد. گل ها زنگوله ای شکل به قطر ۵ تا ۷٫۵ سانتیمتر و به رنگ های صورتی کمرنگ و سفید که در پایان تابستان پدیدار می شوند (درگونه E.saint-pieana گل ها در بهار آشکار می گردند). میوه ها کروی یا گلابی شکل و کوچکند و سطح بیرونی آنها پوشیده از مو می باشد، قطر آنها نیز از ۱ تا ۵ سانتیمتر متفاوت است.

ازدیاد این کاکتوس ها بیشتر از راه کاشت بذر انجام می گیرد و آرئول ها روی هم رفته نزدیک به ۲۰ خار شعاعی و کانونی دارند. خارهای شعاعی به رنگ قهوه ای – خاکستری هستند و خارهای مرکزی بلندتر می باشند و هنگام جوانی رنگشان قهوه ای است. کم کم و با افزایش سن رنگشان به خاکستری می گراید.

منبع: 

مطلق زاده، رؤیا. ۱۳۸۸٫ جهان کاکتوس ها (پرورش کاکتوس در باغ، خانه و آپارتمان). چاپ پنجم. انتشارات فرهنگ جامع


سوالات مطرح شده برای این کالا قبل از فروش

ghodrat891394/12/27    10:43
چقد طول میکشه تا به محصول برسه؟شرایط محیطی اش ؟

فروشنده1394/12/27    11:17
حدود 3 تا 5 سال طول میکشه تا میوه بده. چون این گیاه کاکتوس هست جای گرم رو دوست داره. داخل اتاق گرمای مورد نیازش رو تامین میکنه به شرطی که نور داشته باشه

این کالا به فروش رسیده است. برای مشاهده کالاهای مشابه که در حال فروش هستند می توانید از طریق لیست انتهای صفحه بر روی کالای مورد نظر کلیک نمایید.

در صورتی که از فروشنده این کالا سوال دارید با کلیک بر روی این لینک پیام خود را به او ارسال نمایید.

کالاهای مشابه