شماره کالا: 8898716
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال رایگان به تمام نقاط ایران

PORST FX4 GERMANY

متفاوت‌ترین دوربین آنالوگ سایت ایسام! با سه لنز حرفه‌ای! بینظیر در ایران...


وضعیت کالا:

کالای معیوب یا غیر قابل استفاده

  قیمت: ۹۶۰,۰۰۰   تومان  

یافروشنده این کالا


نام کاربری: brooker 71


تعداد بازدید از صفحه : ۹۴


شرکت سازنده Petri
کاربرد کلکسیونی و قدیمی

 مشخصات بیشتر کالا

از فروشگاه بنده دیدن بفرمایین!

 

دوربین پورست، ساخت کمپانی پراکتیکای آلمان، یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین دوربین‌های آنالوگ که تا به امروز وجود داشته است.

این دوربین دارای سه لنز برای مسافت‌ها و سرعت‌های متفاوت می‌باشد. فوکوس و دیافراگم هر سه لنز به خوبی کار می‌کند.

دوربین از فلاش(OSRAM) بسیار پرقدرت 6 ولت بهره می‌برد که دارای آپشن‌های فراوانی است. شایان ذکر است که عزیزان بدانند کومپانی اوسرام به تنهایی غول دنیای روشنایی است و در زمینه‌ی روشنایی از دیرباز ید طولایی داشته و دارد. عزیزان مسن‌تر مطمئنا لامپ‌های اوسرام قدیمی را به یاد دارند.

پیچ‌ها و کنسول‌های دوربین همه سالم هستند و به خوبی کار می‌کنند. شاید تنها عیبی که بشود به دوربین گرفت نبود چهار پیچ در بخش بالای آن هست که قسمت فلزی را کمی لق کرده که آن هم مشکل حادی نیست، چهار پیچ کوچک که با سایز آن حفره‌های مَچ باشند مشکل را مرتفع خواهد کرد.

این دوربین را در سایتهای ایرانی سرچ کردم، نتیجه‌ای به دست نیامد. مثل همیشه سایت ایبی(ebay) بود که نمونه‌اش را داشت. منتها با قیمتی سرسام آور که هیچ مورد پسند حتی خود من هم نبود! بنده اجناسم را با سودی معقول می‌فروشم تا هم مشتری راضی باشد، هم خودم، هم انشالله خدا!

با این حال طبق روال گذشته و با توجه به احترامی که به مشتری داشته و داریم، پیشنهاد قیمت کمتر همچنان فعال خواهد بود.

در کنار دوربین، کیف بسیار زیبا و حرفه‌ایش هم تقدیم حضور عزیز خریدار خواهد شد. باشد که خرید یکی از بینظیرترین دوربین‌هایی که تا به امروز دیدیم، کولکسیون بزرگواران را به اوج کمال برساند!

 

تذکر: عزیزانم! همانطور که خود به خوبی واقف هستید در مقوله‌ی دوربین کولکسیونی، مسئله صحت ظاهریه کالاست. اینکه کلیدها کار کنند و وقتی دوربین شات می‌شود، بتواند عدد فیلم را عوض کند. این دوربین‌ها کولکسیونی هستند و برای عکاسی استفاده ندارند. برای جلوگیری از سوتفاهم دوربین معیوب درج شده است که البته کمی زیاده‌روی توسط شخص بنده است و آن هم تنها برای اطمینان طرفین از معامله است. اگر دوربینی برای عکاسی می‌خواهید، باید به بخش دوربین‌های دیجیتال مراجعه کنید. با تشکر فراوان...

سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.