شماره کالا: 8099643
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیسندلوس فاخر سرخ

اصل آلمان به شرط کارشناسی.با تلالویی خیره کننده.کهنه.دستخورده.معطر.تراش آلمان.

وضعیت کالا:
کالای استفاده شده (دست دوم)
  قیمت: ۱,۹۹۹,۰۰۰   ۱,۶۹۹,۱۵۰   تومان  

یا
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۱۰


تعداد دانه 101
قدمت 1300-1356 هجری شمسی
جنس دانه سندلوس

نام: سندلوس سرخ آلمانی

ابعاد دانه‌ها(میلیمتر): 9*9

تعداد دانه‌ها: 101

وزن تسبیح(گرم): 71

طول تسبیح(سانتیمتر): 45

شرح و خواص این نوع تسبیح:

 

تسبیحی بسیار فاخر و زیبا از جنس سندلوس خالص، عالی و خوشرنگ(خود تسبیح از عکس‌ها زیباتر است). به زعم حقیر تراش تسبیح هم آلمانی است.

 

حتما بخوانید:::

شوربختانه امروزه سندلوس را از راه داغ کردن می‌شناسند! و می‌شناسانند! که این ظلم در حق خریدار و خود تسبیح است. هر ماده‌ی شیمیایی معطری که با حرارت سرخ شود، سندلوس نیست.

سندلوس ماده‌ای است با ریشه‌ی طبیعی که از صمغ گیاهان تولید می‌شود. ضد درد، ضد خونریزی و ضد یرقان(زردی) است. بوی خوش آن به مرور و با کار کردن تسبیح افزایش میابد. تا جایی که تسبیح 40 ساله، بویی گیج کننده دارد!

ولی امروز موادی شیمایی با بوی مصنوعی تولید می‌شوند که با حرارت سرخ می‌شوند و مشتری بی‌اطلاع گمان می‌برد سندلوس خریده! ولی بعد از مدتی بوی تسبیح تمام می‌شود! انگار که شارژش خالی شده. دوستان هیچ اصراری ندارم تحفه‌ی درویشی حقیر را بخرید، اصرار بنده بر آن است که اگر سندلوس می‌خرید، سندلوس کهنه و اصل و اصیل بخرید.

 

در کشور عزیزمان در مقوله‌ی سندلوس، یا تسبیح‌های درشت و سنگین معمول است، یا تسبیح‌های بسیار ریز 30 تا 40 گرمی. این تراش خاص حدودا دو برابر تسبیح‌های 101 عددی معمول وزن داراست و در دست صاحبش ابهتی مثال‌زدنی دارد.

عطر دلنشین و تند سندلوس آن، چنان مشام را می‌نوازد که تنها باید تجربه کنید. دانه‌ها درست و منظم تراش خورده‌اند، هیچ دانه‌ای با دانه‌ی دیگر تفاوتی در شکل و اندازه ندارد. شیخک(ملا) تسبیح بسیار با صلابت و خوش‌تراش است. از آنجایی که مشخص است تسبیح دست شخص دلسوز بوده، تنها 3 تست داغی بسیار مختصر دارد.

یکی از امتیازات مهم هر تسبیح، رنگ آن است. رنگ منحصر به فرد، عجیب و جالب این تسبیح، سرخ تنها نیست. ذرات ریز طلایی رنگی در دانه‌ها وجود دارد که آن را نمونه و بی‌همتا کرده است(به عکس‌ها توجه کنید).

البته هشت عدد از دانه‌های تسبیح متعلق به خود آن نیستند که در عکس هم سعی کردم نشان دهم. هر هشت عدد سندلوس آلمان، کهنه و سرخ هستند. اختلاف رنگشان با دانه‌های تسبیح به این راحتی قابل تشخیص نیست. بسیار گشته‌ام تا دانه‌های خوب یافته و روی تسبیح سوار کرده‌ام تا از فابریکی خارج نشود.

چهار مهره‌ی سندلوس استخوانی هم به عنوان منگوله بالای تسبیح موجود و تقدیم عزیزان می‌شود.

امید که این تحفه‌ی ناقابل، مقبول عزیزان بیفتد و خریدار از داشتن آن نهایت لذت را ببرد. انشالله...

 

یاحق...

 

 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد