شماره کالا:  7988271
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • اشتراک گذاری در تلگرام
  • اشتراک گذاری در توییتر
  • اشتراک گذاری در فیسبوک
  • اشتراک گذاری در گوگل پلاس
ارسال رایگان به تمام نقاط ایران

سندلوس درشت آلمانی

کم نظیر و سفارشی. 146 گرم، دستخورده، کهنه، زیبا، خوشرنگ، آلمان و کهنه به شرط کارشناسی!


وضعیت کالا:  کالای استفاده شده (دست دوم)

  قیمت: 650,000   تومان  

یا
فروشنده این کالا


نام کاربری: brooker 76


گزارش تخلف


تعداد دانه 33
قدمت 1300-1356 هجری شمسی
جنس دانه سندلوس

 مشخصات بیشتر کالا

از فروشگاه بنده دیدن فرمایید.

خوشبختانه سایت ایسام، مملو از عزیزانی است که خود در زمینه‌ی اجناس خبره هستند. خبره به محض دیدن جنس مرغوب، متوقف میشود، قیمت می‌گیرد، پیشنهاد قیمت می‌دهد و خرید می‌کند. لذا نیازی به پرگویی نمی‌بینم.

سندلوس آلمانی که این روزها به ندرت در این حد کیفیت یافت می‌شود تقدیم عزیزانم می‌کنم. خوشبختانه تنها دو نقطه‌ی بسیار کوچک(به قطر حدودا 1 میلیمتر) خال خوردگی(تست داغی) دارد که جای خوشحالی دارد.

تسبیح از انواع درشت و بسیار کمیاب است چرا که سندلوس در وزن 80 تا حداکثر 120 گرم معمول است. وزن این تسبیح 146 گرم است که کمتر همنوع آن یافت می‌شود و مشتری خاص دارد و امروزه اکثرا برای کولکسیون خریده می‌شود.

تمام دانه‌های تسبیح، حتی شاهد(عدسک)های آن فابریک هستند. تنها یک مهره‌ی آن است که فابریک خود تسبیح نیست و اختلاف رنگی جزئی دارد. منتها تراش، اندازه، وزن و جنس آن با باقی دانه‌ها یکی است.

تسبیح دستخورده و کارکرده است و در دست به روانی روغن حرکت می‌کند.

تسبیح‌های سندلوس دارای قدمت بالایی هستند و گاها دچار نواقصی سطحی می‌شوند. این تسبیح زیبا بالای 80 سال قدمت دارد. گذر زمان تِرکی "سطحی"(به طول حدودا 1.5 سانتیمتر) در شیخک آن ایجاد کرده(عکس 4) که به هیچ‌وجه در مقاومت مهره خللی ایجاد نمی‌کند. حتی در عکاسی معمول دیده نشد و مجبور شدیم چندین عکسبرداری کنیم تا بالاخره در عکس معلوم شود. مساله‌ی مهمی نیست و تنها به دلیل مدیون نبودن عرض شد.

 

سندلوسی کهنه، درشت، با تراش اصیل، با رنگ چشمنواز و طبعی روغنی و دلنشین؛ یک اسطوره در کولکسیون حقیر است که تقدیم حضور سرورانم می‌شود.

التماس دعا!
یاحق!


سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

کالاهای مشابه