شماره کالا: 7407634
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیتهیه کنندگی انیمیشن


وضعیت کالا:
نو (آکبند)
  قیمت: ۳۷,۰۰۰   ۲۵,۹۰۰   تومان  

فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۲۱


تهیه کنندگی انیمیشن

مجموعه ای آموزشی و حرفه ای در زمینه ی تولید صنعتی انیمیشن است و در شرایط کنونی نقش مفید و مؤثری در بالا بردن دانشوآگاهی فعالان این عرصه دارد.هدف نویسندگان از خلق این اثر، کمک به کسانی است که از تجربه کافی برخوردار نیستند و هم چنین ساختن افرادی مجرب و زیرک در تولید انیمیشن، است.
منظور اصلی این کتاب این است که از تجربه مجدد خیلی از نکات تجربه شده (توسط کسانی که تجربه بالایی در این زمینه ندارند یا علاقه‌مند به شروع کار در این زمینه هستند) جلوگیری شود. ساخت انیمیشن یک تجربه فوق العاده است. وقتی یک پروژه جدید آغاز می‌شود، هیچ حد و‌ مرزی برای طراحان و نویسندگان و هنرمندان وجود ندارد و کاراکترها و دنیای اطراف آنها می‌تواند روی یک صفحه کاغذ شکل بگیرد. دست‌یابی به یک تعادل مناسب بین اهدافی که خلاقانه طراحی شده‌اند، و محدودیت‌های مالی یک پروژه مبارزه اصلی هر تولید است. با توجه به وجود بی‌نهایت راه بالقوه در انجام یک پروژه سر انجام به نقطه‌ای در تولید می‌رسیم که در واقع باید تصمیم نهایی را اتخاذ کنیم و یک راه را انتخاب کنیم. خوشبختانه امروز این کتاب در بسیاری از مراکز معتبر آموزشی در کشورهای مختلف تدریس می‌شود و شماری از شرکت‌های مطرح و موفق جهانی از الگوهای مطرح شده بهره می‌برند.
تهیه‌کننده انیمیشن، بر اساس پارامترهای مالی و خلاقیت‌هایی که یک پروژه دارد اعضای تیم انیمیشن را مشخص می‌کند. تهیه‌کننده کار برنامه‌ریزی تولید و بودجه مناسب را به منظور ارزیابی و تحویل کاری مناسب در سطحی قابل قبول از نظر کیفی بر عهده دارد. همچنین تهیه‌کننده باید هیأت اجرای تیم تولید را تشویق و ترغیب نموده، انگیزه لازم را در آنان به وجود آورد همچنان که این نقش همه‌جانبه و فراگیر است. پایه علمی لازم برای تهیه‌کنندگی نیز بسیار وسیع و گسترده است. زهرا دولت‌آبادی که سالهاست ساکن آمریکاست و یکی از تهیه‌کنندگان مطرح انیمیشن در سینمای آمریکا به شمار می‌آید به همراه کاترین ویندر که او هم تهیه کننده است، کتاب تهیه‌کنندگی انیمیشن را به رشته تحریر درآورده‌اند. 
این کتاب مجموعه‌ای آموزشی و حرفه‌ای در زمینه تولید صنعتی انیمیشن است و در شرایط کنونی نقش مفید و مؤثری در بالا بردن دانش وآگاهی فعالان این عرصه دارد. هدف نویسندگان از خلق این اثر، کمک به کسانی است که از تجربه کافی برخوردار نیستند و همچنین پرورش دادن افرادی مجرب و زیرک در تولید انیمیشن، است. 
کتاب تهیه‌کنندگی انیمیشن بار مالی لازم برای مراحل مختلف تولید را قبل از شروع تولید ترسیم می‌کند. در این کتاب حتی جزئی‌ترین اطلاعات لازم در زمینه نحوه بودجه‌بندی، برنامه زمان‌بندی، عیب‌یابی پروژه و همین‌طور طرح‌ها و نقشه‌های مورد استفاده در چنین کارهایی برای کسانی که دانشجوی این رشته یا مصمم و علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در این حوزه هستند، توضیح و تشریح شده است. برای حرفه‌ای‌ها و باتجربه‌ها  که نیازمند دانش مبنا در تجارت انیمیشن هستند، این کتاب به سوالات و فراوان و رایجی پاسخ می‌دهد.
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد