شماره کالا: 7252909
  اشتراک
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیکتاب سینما جشنواره- به کوشش حسین معززی نیا

بسیار تمیز و نو- سیاه و سفید روی کاغذ تحریر- صحافی ته چسب- 458 صفحه

وضعیت کالا:
نو (غیر آکبند)
  قیمت: ۱۴,۰۰۰   تومان  

یا
فروشنده این کالا


تعداد بازدید از صفحه : ۴۸


سال چاپ 1380-1389 هجری شمسی
کتاب سینما- جشنواره: سینمای ایرانی، جشنواره های جهانی، به کوشش: حسین معززی نیا به متن تدوین شده ی مجموعه برنامه تلویزیونی «سینما- جشنواره» است که در سال 1385 با اجرای مسعود فراستی و حضور منتقدان و دست اندرکاران سینمای ایران، به نقد و تحلیل و تفسیر حضور فیلم های ایرانی در جشنواره های جهانی می پرداخت.
این اثر در سال 1388 از سوی انتشارات سروش منتشر شده است.
این کتاب صورت تدوین شده مجموعه برنامه ای است به نام "سینما - جشنواره" که با تهیه کنندگی، تحقیق و اجرای "مسعود فراستی" در سال 1385 از شبکه پنج سیما (شبکه تهران) پخش شد. موضوع اصلی، رابطه سینمای ایران و جشنواره های جهانی است که در بیست قسمت (مقاله) هر قسمت با گفتگویی با متخصصان حوزه ای خاص از سینما تدوین شده است. در هر حوزه سعی شده است دیدگاه های له و علیه مطرح و واشکافی شوند. این حوزه ها عبارت اند از: تاریخچه حضور بین المللی سینمای پس از انقلاب، تاریخچه جشنواره های خارجی و سیاست های آنها، حسن ها و عیب های حضور ما در مجامع غربی، جشنواره ها و هویت ملی سینما، تصویر ما در غرب، دلایل استقبال آنها از سینمای ما، جشنواره ها و بازار، بازار جهانی و جایگاه ما، صعود یا افول، تصویر ملی- مخاطب ملی، مخاطب ملی - مخاطب جهانی، سینمای ملی - سینمای جهانی، و ...
چهره هایی مانند سید محمد بهشتی، رسول صدرعاملی، اکبر نبوی، کمال تبریزی، جهانگیر الماسی، فرزاد مؤتمن، علیرضا رئیسیان، فریدون جیرانی، خسرو دهقان، مسعود جعفری جوزانی، رضا کیانیان، مینو فرشچی و دیگر منتقدان و دست اندرکاران شاخص سینمای ایران در این کتاب، دیدگاه ها و نظرات خود را درباره و پیرامون سینمای ایران و جشنواره های جهانی، اعلام کرده اند.
برای کم شدن هزینه پست، این کتاب با پست سفارشی برای شما ارسال می گردد.
فروشگاه معمار هنر با بیش از 470 خرید و رضایت 100 درصدی خریداران، در خدمت شماست.
 
سوال شما به فروشنده ایمیل شده و از او خواسته خواهد شد که به سایت رجوع کند و جواب سوال شما را بدهد. شما می توانید از همین قسمت سوالات بعدی خود را مطرح نمایید.
برای سوال از فروشنده این کالا وارد حساب کاربری خود شوید.
اگر حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید.

  کالاهای مشابه

کالای مشابه دیگری وجود ندارد